Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı tutmadı!

İki araçla Fulya'daki hastaneye gelen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun kaçış planı film senaryolarını aratmadı.

26 Mart 2021, Cuma 07:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Fulya'da bulunan bir hastaneye öğle saatlerinde giriş yaptı. Ünlü oyuncu, hastanede iki saate yakın zaman geçirdi. 46 yaşındaki yıldız, çıkış yapacağı sırada dışarıda basın mensuplarının olduğunu öğrenince, hastanenin Acil Servis kapısından çıktı.

Hastaneye bir cip ve mütevazı bir araçla giriş yapan Kenan İmirzalıoğlu, çıkışta ise lüks aracını hastanenin A Kapısı'na yanaştırdı.

Gazetecileri atlatmayı düşünen ünlü oyuncunun, mütevazı aracının bulunduğu acil çıkış kapısına doğru yönelmesi dikkat çekti.


Basın mensupları, Kenan İmirzalıoğlu'nu fark edip araca doğru koşmaya başladı. Ünlü oyuncu, gazetecilere selam verip hızlı bir şekilde hastaneden uzaklaştı.


'BU DUYGUYU ANLATMAK ZOR'

'BU DUYGUYU ANLATMAK ZOR'

Geçtiğimiz haftalarda Esquire dergisine röportaj veren Kenan İmirzalıoğlu; hem mesleğini, hem eşi Sinem Kobal’ı, hem de Ekim 2020'de dünyaya gelen kızı Lalin’i anlatmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” demişti.

Empati yeteneğinin arttığını söyleyen İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” şeklinde konuşmuştu.

'ANNELERE SAYGIM ARTTI'

'ANNELERE SAYGIM ARTTI'

46 yaşındaki oyuncu, 2016’da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söylemişti:

“Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı.”


2016 YILINDA EVLENDİLER

2016 YILINDA EVLENDİLER

Ünlü çift 14 Mayıs 2016'da Cunda'da dünyaevine girmişti. Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Özge Özpirinççi, Burak Özçivit-Fahriye Evcen, Bergüzar Korel ve Barış Falay davetliler arasındaydı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli'ye hakaretten yargılanan Mustafa Sandal hakkında karar verildi