Kenan Işık 992 gündür komada!

Kenan Işık 992 gündür komada!

Usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'ın sağlık durumu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İstanbul'da iki yıl önce gittiği spor salonunda düşerek beyin kanaması geçiren Kenan Işık'ın girdiği komada yaşam mücadelesi 992 gündür sürüyor

08 Aralık 2016, Perşembe 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul'da 21 Mart 2014'te gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşen ve kafasına aldığı darbe sonrasında komaya giren Kenan Işık’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya'ya bir kliniğe götürülen Kenan Işık'ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.

Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili son bilgiyi Kenan Işık'ın yardımcısı  Fuat Torlak verdi. Sözcü'de yer alan habere göre Torlak, ''Evde bilinci kapalı bir şekilde yatıyor, hastanedeki tedavisi evde devam ediyor'' dedi.

DÜŞEREK BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

Kenan Işık, 2014'ün mart ayında gittiği spor salonunda saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarpmıştı. Çarpmanın ardından Amerikan Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alınan Işık yaklaşık 3,5 saatlik operasyonun ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Daha sonra Işık’ın tedavisine Almanya’da devam edilmeye başlanmıştı.

KENAN IŞIK KİMDİR ?

Kenan Işık, 1947'de Malatya'da dünyaya geldi. Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğuydu. İlkokulda müsamerelerden başlayarak tiyatroya yöneldi ve piyeslerde başrol aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Işık 1972'de Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar, yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30'un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. Dadı dizisi ile Hanımın Çiftliği, Sızı, Süper Baba, Sıcak Saatler, Yeşil Işık gibi filimlerde rol alan Kenan Işık, ‘Kim Beş Yüz Bin İster?’ yarışma programıyla daha da tanınan bir isim oldu. Evli olan Kenan Işık, 2 çocuk babası. 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi!