Kendall Jenner'a hırsızlık şoku!

Kardashian ailesi bir kez daha hırsızlık şoku yaşıyor! Kim Kardashian'ın Paris'teki otel odasında soyulmasının ardından şimdi de Kendall Jenner hırsızların hedefi oldu!   

17 Mart 2017, Cuma 10:22
A A

Kardashian Ailesi’nin en ufaklarından biri olmasına rağmen kariyerinde bir hayli büyük başarılara imza atan manken Kendall Jenner Los Angeles’taki evine girdiği an şoke oldu!

Ablası Kim Kardashian’ın kaderini yaşayan Kendall Jenner soyguna uğradı.

Magazin dünyasından edinilen bilgilere göre çarşamba akşamı evi soyulan Kendall Jenner’ın 200 bin dolar civarında mücevheratının hırsızlar tarafından çalındığı ve hırsızlık sırasında Jenner’ın evde bulunmadığı ifade edildi.

Soruşturma açan polis yetkilileri, basına henüz bir şüphelinin tespit edilmediğini açıkladı.

Kendall Jenner en son Salı akşamı Instagram'da katıldığı akşam yemeğinden bu fotoğrafı paylaşmıştı. Ertesi gün başına böyle bir şey geleceğini nereden bilebilirdi ki? 

Yabancı basında da Kendall Jenner'ın ablası Kim gibi bu hırsızlıktan sonra büyük bir güvenlik korkusu yaşayacağı konuşuluyor. 

36 yaşındaki Kim Kardashian da 20 karatlık evlilik yüzüğü dahil pek çok mücevheri 3 Ekim’de Paris’in merkezinde bulunan otel odasına giren soyguncular tarafından çalınmıştı.

Beş silahlı soyguncu, Kardashian’ın odasına girerek ellerini, ayaklarını bağlayıp ağzını bantlayarak soygunu gerçekleştirmişti. Kardashian’ın, soyguncular tarafından banyoya kilitlendiği olayda, koruması Pascal Duvier geceyi Kourtney ve Kendall Jenner ile birlikte dışarıda geçirdiğinden dolayı Kardashian büyük tehlike atlatmıştı.

DNA eşleştirmesi ve güvenlik kameralarının yardımıyla 17 kişinin tutuklandığı soygun davasında halen olayla ilişkili olduğu bildirilen sekiz erkek ve bir kadının yüksek korumalı bir cezaevinde tutulduğu öğrenildi.

Sıradaki haber yükleniyor...