Kendall Jenner'ın bacakları olay oldu

Reality şov yıldızı Kardashian ailesinin genç üyelerinden model Kendall Jenner, ışık kurbanı oldu

04 Eylül 2018, Salı 19:45
A A

Moda dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra kariyer basamaklarını hızla tırmanan Kendall Jenner, plajda ters ışık kurbanı oldu. 


İki ablası Kim ve Kourtney ile onların en yakın arkadaşı Pipa Larsen, yeğeni Saint ile Malibu'da plajda bir gün geçiren Jenner'a kimliği merak uyandıran genç bir kadın da eşlik etti.

Jenner ve arkadaşının plajda koşarken uzaktan çekilen fotoğrafları ise şaşkınlık yarattı. Sıcak havada uzaktan çekilen bu pozlarda Jenner'ın aslında kusursuz olan bacakları sarkık ve yumrular içinde görünüyor. Bu durum sosyal medyada da gündem yarattı.

Bu arada Kendall Jenner'ın yanındaki genç kadının kimliği de çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Bugüne kadar hiçbir erkekle uzun süreli ilişkiye girmeyen, sevgilisi olduğu iddia edilenlerle de nadir olarak birlikte görüntülenen Jenner'ın yakındaki genç kadının sevgilisi olduğu iddiaları bile ortaya atıldı.


Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.