Kendall Jenner'ın bugüne kadar yaptırdığı 10 estetik operasyon

Kendall Jenner'ın estetikleri bugüne kadar pek konuşulmadı. Çoğunlukla Kendall Jenner'ın sadece dudak dolgusu yaptırdığı zannediliyor ancak buz dağının bir de görünmeyen kısmı var. Bir Kendall Jenner hayranı, belki de Kendall Jenner'dan nefret eden biri... Orasından pek emin değiliz, Kendall Jenner'ın tüm estetiklerini gözler önüne serdiği ve tek tek Kendall Jenner estetiklerini listelediği bir sayfa açmış. Biz de Türk kadının moralini düzeltmek, aslında o 'muhteşem' (kime göre) kadınların güzelliklerinin orijinal olmadığı ve parası olan herkesin bu görünümlere kavuşabileceğini göstermek istedik.

27 Ağustos 2020, Perşembe 12:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ergenliği zor geçti

Ergenliği zor geçti

Kendall Jenner, ergenliği boyunca cilt problemleriyle savaşan insanlardan oldu. Stres kaynaklı mı yoksa ergenlikteki hormonal değişimlerden mi bilinmez... Ancak Kendall Jenner yıllarca ağır bir cilt tedavisi uyguladı. Şu an ulaştığı cilde bakılırsa buna değmiş görünüyor. Fakat onu hala ara ara tek tük sicilvelerle görmek mümkün. Biz bunların stres kaynaklı olduğunu düşünüyoruz.

Burun estetiği

Burun estetiği

Fotoğraflara bakarak Kendall Jenner'ın burun estetiği operasyonu geçirdiğini söylemek zor değil. Pek çok ünlünün aksine o belli belirsiz bir burun estetiği yaptırmayı tercih etti. Üstelik iki kere. Burun estetiklerinden ilkini 16 yaşında yaptırdı.

Nazolabial dolgu

Nazolabial dolgu

Nazolabial bölge burundan dudak kenarlarına göre parantez şeklinde inen çizgilere deniyor. Kendall Jenner bu bölgelere de düzenli olarak dolgu yaptırıyor. Bu çizgilerin belirginleşmesi kişinin daha yaşlı görünmesine neden oluyor.

Kum saati görüntüyü neye borçlu

Kum saati görüntüyü neye borçlu

Bu kum saati görüntüye bakınca insanın aklına estetik ameliyat gelmiyor ancak Kendall JEnner bu görüntüyü yalnızca spora ve genetiğine borçlu değil. Hatta genetik miraslarına hiç borçlu değil! Kendall Jenner, basenlerine ve poposuna dolgu yaptırdı, mide kısmıdaki yağları ise medikal şekilde erittirdi.

Bal dudaklar

Bal dudaklar

Kendall Jenner, dudak dolgusunu en doğal tutan ünlülerden biri. Dudak dolgularını düzenli olarak yeniletiyor. Hem alt, hem de üst dudağa yaptırdığını belirtelim.

Dozunda bir meme operasyonu

Dozunda bir meme operasyonu

Kendall Jenner'ı en takdir ettiğimiz yönü estetik operasyonları abartmaması. Büyüttürdüğü memeleri tam da vücuduna oranlı.

Meme operasyonunun ne kadar dozunda olduğunu burada da görmek mümkün.

Elmacık dolgusu

Elmacık dolgusu

Kendall Jenner elmacık kemiklerinde de dolgu var.

Çene dolgusu

Çene dolgusu

Kendall Jenner, düzenli aralıklarla yaptırdığı çene dolgusuyla çene ucuna daha yuvarlak bir görünüm kazandırıyor. Bu şekilde yüzünün yuvarlaklığından da kurtuluyor. Kendall'ın eskiye göre çok daha uzun ve ince bir yüzü var.

Kedi gözleri

Kedi gözleri

Kendall Jenner'ın bu kedi gözleri için badem göz ameliyatı da olduğu biliniyor. Göz kapaklarının alınması ve gözlerin yukarı çekilmesiyle çok daha derin bakışlara sahip olmak mümkün.

Kaşlar yukarı

Kaşlar yukarı

Kendall Jenner'ın kaşları ilk fotoğrafa göre çok daha yukarı da. Kaş kaldırma operasyonu geçiren Kendall, bu şekilde çok daha uyanık bakıyor.

Daha fazla fotoğrafa ulaşmak için tıklayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeşil gözlüler için 10 makyaj tüyosu