Kentsel dönüşüm planlarını mimar gözüyle ele alacak

Kentsel dönüşüm planlarını mimar gözüyle ele alacak

Kentsel dönüşüm planlarını mimar gözüyle ele alacak

21 Nisan 2019, Pazar 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili, TBMM Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu CHP Grup Sözcüsü Yıldırım Kaya, 31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkanı seçilen Abdül Batur’a bir tebrik ziyaretinde bulundu. Mimar olan Batur, kentsel dönüşüm planlarını anlattı.

Konak Belediye Başkanı seçilen Abdül Batur, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya ile Ankara Çankaya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Işıkhan Güler’i makamında ağırladı. CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Konak Belediyesi meclis üyeleri Hamit Mumcu ve Şamil Sinan An’ın da katıldığı ziyarette konuşan Kaya, Batur’a, "Konak’ta güzel işlere imza atacağınızdan eminim" dedi. Batur da ilçenin kentsel dönüşüm planlarını mimar gözüyle ele alacağını belirterek, şöyle dedi:

"Konak için yapacak çok işimiz var. En önemli çalışmamız kentsel dönüşüm olacak. Konak’ın mimar gözüyle yeniden hayata döndürülmesine ihtiyaç var. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Narlıdere’de hayata geçirdiğimiz başarılı kentsel dönüşüm çalışmalarını Konak’a uygulamamız için görevlendirdi. Biz de bu görevi layıkıyla yerine geçirmek için elimizden geleni yaparak, Konak’ı hak ettiği noktaya getireceğiz. Bizim göreve geldiğimiz belli olacak. Bizi rekor oyla göreve getiren Konak’lı hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız."

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Konak Belediyesi'ne Avrupa'dan bir ödül daha