Kepez'de 'Nostaljik Yeşilçam Sokağı' açılıyor

Kepez'de 'Nostaljik Yeşilçam Sokağı' açılıyor

Kepez'de 'Nostaljik Yeşilçam Sokağı' açılıyor

18 Haziran 2019, Salı 12:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi, Nostaljik Ramazan Sokağı'ndan sonra şimdi de Dokumapark'ta Nostaljik Yeşilçam Sokağı açıyor. Yeşilçam Sokağı, 1970'li ve 1980'li yılların hatıralarına ışık tutacak.

Kepez Belediyesi tarafından, Dokumapark'ta Nostaljik Yeşilçam Sokağı açılacak. Nostaljik Yeşilçam Sokağı'nda aile çay bahçesinden, 80'li yılların bakkalına, kahvehaneden pastaneye kadar hatıralara iz bırakan tüm anılar yer alacak. Nostaljik Yeşilçam Sokağı, 22 Haziran Cumartesi günü Dokumapark'ta açılacak ve 18 Ağustos'a kadar Antalyalıları misafir edecek.

DOKUMAPARK'TA ANILARA YOLCULUK

Yeşilçam afişleri ile süslenen Nostaljik Yeşilçam Sokağı, 1970'li ve 1980'li yılların anılarına ışık tutacak. Bir zamanların özlenen açık hava sinema gösterimleri, unutulmaya yüz tutmuş sokak satıcıları, o yılların unutulmaz nostaljik şarkıları ile Yeşilçam Sokağı, Antalyalıların hatıralarında iz bırakacak. Büyükler 1970'li ve 1980'li yılların anılarına yolculuk yaparken, çocuklar da kendileri için hazırlanan etkinliklerle dolu dolu bir yaz tatili geçirmenin keyfini sürecek.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya Çiftçiler Günü’nde söz çiftçide: Türk çiftçisi Don Kişot gibi