Kepez'in Kış Spor Okulu kayıtları başladı

Kepez'in Kış Spor Okulu kayıtları başladı

Kepez'in Kış Spor Okulu kayıtları başladı

12 Eylül 2019, Perşembe 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi'nin 12 ay kesintisiz spor eğitimi verdiği spor okulları, kış eğitimleri için öğrenci kaydı almaya başladı.
Yaz Spor Okulları'nı görkemli bir törenle kapatan Kepez Belediyesi, şimdi de Kış Spor Okulu'nu açıyor. İlçede 12 ay boyunca spor eğitimi veren Kepez Spor Okulu, kış eğitimleri için öğrenci kaydı almaya başladı. Yaz döneminde 5 bin 435 çocuk ve gence 10 branşta spor eğitimi veren Kepez Belediyesi, Kış Spor Okulu'nun kapılarını açmaya hazırlanıyor. Futbol, yüzme, jimnastik, voleybol, tekvando, tenis, basketbol, su topu, güreş ve okçuluk dallarında kayıt almaya başlayan Kış Spor Okulu, binlerce çocuğa beş yıldızlı spor komplekslerinde eğitim imkanı sunacak.
KAYIT İÇİN İSTENEN EVRAK
Bugüne kadar 73 bin 800 öğrenciye spor eğitimi veren Kepez Spor Okulu, sadece kendi sınırları içerisinde değil, tüm Antalya'nın çocuk ve gençlerine kapılarını aralıyor. Spor Okulu'na ilk defa kayıt yaptıracaklardan kimlik fotokopisi (çocuk), kayıt esnasında doldurulacak kayıt formu isteniyor. Yaz Spor Okulu'nda eğitim gören ve Kış Spor Okulu'na tekrar devam etmek isteyen öğrencilerin ise sadece kayıtlarını yenilemesi yeterli. Yüzme ve su topu branşında Spor Okulu'na kayıt yaptıracak öğrencilerin ise Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu'nda yapılan idrar testinin ardından, kayıt formu doldurarak, kimlik fotokopisi ile müracaat etmeleri gerekiyor.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder