Kerem Alışık Songül Öden'e tokat attı mı?

Kerem Alışık, tokat attığı için Songül Öden'den ayrıldığı iddialarını sert bir şekilde yalanladı

12 Aralık 2015, Cumartesi 11:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kerem Alışık, tokat attığı için Songül öden'den ayrıldığı iddialarını sert bir şekilde yalanladı: Songül ve ben hiç ayrılmadık ve aramızda en ufak bir problemimiz yoktur... Şiddetli bir aşk yaşamanın dışında şiddet sözcüğü ve şiddet eylemi bizim ilişkimizin içine hiç girmemiştir, giremez...

Bugün gazetesi, uzun süredir birlikte olan ve evlilik hazırlıkları yapan Songül Oden ile Kerem Alışık'ın ayrıldığını iddia etti. 'Songül öden'e ikinci şiddet vakası' başlığıyla verilen haberde ayrılığın nedeni olarak Alışık'ın kıskanç­lık yüzünden öden'e tokat atması gösterildi.

Haberde şöyle denildi: “Kadına şiddet konusunda Birleşmiş Milletler ile çalışmalar yürüten öden ise sevgilisinin bu hareketinden sonra ilişkiyi tamamen bitirme kararı aldı.

Kerem Alışık'ın, Cansel Elçin ve Deniz Uğur'la sahneye koyduğu 'Frankenstein' oyununun bugün Zorlu'da gerçekleşecek olan galasına Songül öden'in katılıp katılmayacağı merak konusu oldu. Deniz Uğur'un ikiliyi barıştırmak için devreye girdiği öğrenildi.Son­gül öden, ilk evliliğinde de şiddet gördüğünü açıklamıştı.”

KEREM ALIŞIK'TAN YALANLAMA Kerem Alışık yaptığı yazılı açıklama ile haberi yalanladı. Alışık'ın açıklaması şöyle: “İnsanın hiçbir günahı, hiçbir suçu olmadan kendini savunmak için açıklama yapmak durumunda kalması ne kadar acı ve üzücü... Bu kadar insaftan yoksunca zinhar gerçeği yansıtmayan asla doğruluk payı bulunmayan bir haberi yayınlamak böyle bir iftira bir karalama ile bizi yüz yüze bırakmak hangi mesleki sorumluluğun, hangi vicdanın ürünüdür… Songül ve ben hiç ayrılmadık ve aramızda en ufak bir problemimiz yoktur... Şiddetli bir aşk yaşamanın dışında şiddet sözcüğü ve şiddet eylemi bizim ilişkimizin içine hiç girmemiştir, giremez... Bize son derece uzaktır… Yapılan haber asla ve kata doğru değildir... Böyle mesnetsiz, gerçek dışı, onur kırıcı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jordana Brewster sevgilisiyle romantik bir gün geçirdi