Kerem Bürsin: Hayalim Apple’da çalışmaktı

Kerem Bürsin, Los Angeles’ta pazarlama okurken hayalinin Apple’da çalışmak olduğunu söyledi

21 Temmuz 2017, Cuma 15:16
A A

Los Angeles’ta pazarlama eğitimi alıp ardından oyunculuğa yönelen Kerem Bürsin, GQ dergisine samimi açıklamalarda bulundu.

Üniversitedeki ilk yıllarında oyunculuğu sadece hobi olarak gördüğünü ifade eden Kerem Bürsin, “Pazarlama alanında daha çok insan psikolojisine yönelmiştim. Üniversitedeki ilk yıllarımda oyunculuk sadece hobimdi ve Los Angeles’ta pazarlama okuyan pek çok genç gibi benim de Apple’da çalışma hayalim vardı."

Teklif de geldi ama oyunculuğa, doğaya daha çok merak sardım" diyen oyuncu, okuduğum bölümü devam ettirseydim günün sonunda öğretmen olurdum herhalde" diye konuştu.

30 yaşındaki oyuncu "Aktarmak, vermek benim içimde hep vardı. Her zaman evrenin bana verdiklerini geri vermekten yanayım dedi.

'KADINLARA KARŞI SAYGISIZLIK HAKİMDİ TÜM TOPLUMDA'

'KADINLARA KARŞI SAYGISIZLIK HAKİMDİ TÜM TOPLUMDA'

2014’te Türkiye’ye geri döndüğünde en çok dikkatini çeken iki şeyin altını çizen Kerem Bürsin, “Birincisi, para yönetiyordu herkesi ve her şeyi... İkincisi, kadınlara karşı saygısızlık hakimdi tüm toplumda" dedi.

Kerem Bürsin sözlerine şöyle devam etti: "Bunların okulda aldığın eğitimle ilgili olduğunu da düşünmüyorum. Biz daha 13 - 14 yaşından itibaren parayla ve kadınlarla ilgili çok yanlış yönlendirilen bir kültürden geliyoruz maalesef diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.