Kerem ve Elif Gönlüm'e tehdit: Arkanızı kollayın, telefon elinizde uyuyun

Kerem Gönlüm’ün eşi Elif Gönlüm, bir dönem yanında çalışan Gülistan K. isimli kişinin ‘Arkanızı kollayın, telefon elinizde uyuyun’ mesajı ile soluğu savcılıkta aldı. Bu olayla birlikte Çağla Şıkel'in geçen günlerde yaşadığı olay akıllara geldi.

28 Ekim 2020, Çarşamba 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski milli basketbolcu Kerem Gönlüm'ün eşi Elif Gönlüm, savcılığa başvurdu. İddiaya göre; Gülistan K. isimli genç kadın, geçtiğimiz aylarda Gönlüm çiftinin yanında çalışmaya başladı. Ancak bir müddet sonra genç kadının iş akdi feshedildi.

Gülistan K., Gönlüm çiftinden ücretini alamadığını ileri sürerek sosyal medya hesaplarından çirkin mesajlar atmaya başladı. Gülistan K., açtığı ondan fazla sosyal medya profiliyle çiftin paylaştığı fotoğrafların altına 'Dolandırıcılar, sahtekarlar, iki yüzlü medya soytarıları' gibi yorumlar yaptı.

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Elif Gönlüm, bu hesapları tek tek engelleyerek suç duyurusunda bulundu. Gönlüm, savcılığa sunduğu dilekçesinde, kendisine gelen 'Arkanızı kollayın, telefon elinizde uyuyun' mesajları nedeniyle tehdit edildiğini, can güvenliğinden endişe ettiğini belirtti. Gönlüm, Gülistan K.'nın cezalandırılmasını istedi. Savcılık, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Geçen günlerde Manken ve sunucu Çağla Şıkel, de bilgisayarına gelen bir e-posta ile büyük bir şok yaşamıştı. “Seni ve çocuklarını öldüreceğim” yazan mesajı okuyan Çağla, büyük panik yaşadı. Şıkel, hemen savcılığa başvurup suç duyurusunda bulundu.

Ünlü mankenin mail adresine gelen mesajda kimliği belirsiz bir şahıs, "Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını ... tarihinde öldüreceğim" diyordu.

Gördüğü mesaj karşısında korkuya kapılan 41 yaşındaki Şıkel, hemen avukatını aradı. Çağla Şıkel, e-mail atan kişinin IP numarasını kaydedip, e-mail görüntüsünü de alarak savcılığa başvurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lily Allen gelinliğinin hikayesini anlattı