Keremcem'i kızdıran soru

Şarkıcı ve oyuncu Keremcem (39), önceki akşam kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi İlay Erkök'le birlikte Arnavutköy'de bir mekandaydı

16 Kasım 2017, Perşembe 07:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar

Sevgilisi İlay Erkök'le beraber saat 03.00 sıralarında mekandan ayrılan Keremcem'in gergin halleri dikkatlerden kaçmadı.

Evlilik düşünceniz var mı?" şeklindeki soru üzerine Keremcem, "Bu soruyu hep soruyorlar. Arkadaşlar biz böyle gayet iyiyiz. Şu an evlilik düşünmüyoruz" şeklinde konuştu.

YAŞ SORUSU KIZDIRDI

YAŞ SORUSU KIZDIRDI

Aranızdaki 15 yaşlık fark sizi korkutuyor mu?" sorusuna kızan 39 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, "Arkadaşlar sizce aramızda 15 yaş fark var gibi duruyor mu? Bizim aramızda yaş problemi yok. Gayet iyiyiz. Lütfen bir daha böyle sorular sormayın'' dedi. (Milliyet)

39 yaşındaki Keremcem, İlay Erkök'ten 15 yaş büyük.

İLK EVLİLİĞİ 9 AY SÜRMÜŞT

İLK EVLİLİĞİ 9 AY SÜRMÜŞT

Keremcem, Seda Güven'e 17 Haziran 2016'da annesinin yüzüğüyle, 120 kişinin huzurunda evlilik teklifi etmişti. Seda Güven, Keremcem'in evlenme teklifini gözyaşları içerisinde kabul etmişti. İkili geçen kasım ayında Paris'te nikah masasına oturmuştu.Ancak çift 9 ay sonra ayrılmıştı. Haberi de düzenledikleri ortak basın açıklamasında şöyle duyurmuştu:

''Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz.''

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Spiker Şansın Tokyay komşusundan şikayetçi oldu: Eve girerken korkuyorum