Kereste atölyesinde feci ölüm!

Kereste atölyesinde feci ölüm!

Balıkesir'de bir kereste imalathanesinde çalışan Ali Çetin (57), ayağının kayması sonucu bıçkı makinesinin üzerine düştü. Talihsiz adam, başı gövdesinden ayrılarak feci şekilde can verdi

20 Haziran 2015, Cumartesi 12:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Balıkesir'de sanayi bölgesinde faaliyet gösteren bir kereste imalathanesinde Ali Çetin (57), ayağının kayması sonucu bir anda şerit makinesinin üzerine düştü. Düşme sonucu şahsın baş kısmı şerit makinesine isabet etti. Şahsın başı gövdesinden ayrılarak olay yerinde feci şekilde can verdi. Olayı gören diğer çalışanlar şok geçirdi. Çalışanlar kaza sonrası hemen dışarıya çıkarken içeride kalan bir işçi de geçirdiği şok sonucu bayılarak hastaneye kaldırıldı.Çevrede güvenlik önlemleri alan polis ekipleri incelemelerde bulundu. Dursunbey Cumhuriyet Savcısı Aycan Üründül, gerekli tutanakların hazırlanmasının ardından cesedin kaldırılmasını istedi. Cenaze aracıyla  Dursunbey Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ali Çetin’in cesedi, yapılan ilk otopsinin ardından detaylı otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi.

Kaza sonucu hayatını kaybeden şahsın eşi ve kızı da olay yerine gelince fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri tarafından müdahale edilen Çetin’in yakınları Dursunbey Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Telefonda yakınlarına 'Kötüyüm' diyen vatandaş bankta ölü bulundu