Kerimcan Durmaz Amerika'ya gidiyor

Kerimcan Durmaz Amerika'ya gidiyor

Kerimcan Durmaz geçen haftalarda Samsun'da sahne aldığı barda saldırıya uğradı. Çıkan olay sonrası dışarıya kaçırılan Kerimcan Durmaz mekan önünde eli sopalı bir grup genç tarafından darp edilmişti. Kaşı patlayan, elmacık kemiği zarar gören Kerimcan Durmaz'ın yaraları tedavi edildi ancak psikolojisi düzelmedi. Bu yüzden Kerimcan Amerika'ya gitmeye karar verdi

08 Aralık 2016, Perşembe 13:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın Samsun’da sahne aldığı mekanda arbede çıktığı haberi ortaya çıktıktan sonra Durmaz’ın ağır yaralandığı haberleri geride bıraktığımız gün magazin gündeminin önemli maddelerinden biri olmuştu.

Kerimcan Durmaz, bir magazin programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak olayın abartıldığını sadece bileğinin burkulduğunu söylemişti. Ancak yaşananların bu kadar basit olmadığı ertesi gün ortaya çıktı. Mekanda yaşanan arbedenin merkezinde Kerimcan Durmaz’ın olduğu ve bu saldırı sonrasında Durmaz’ın ağır yaralandığı ortaya çıkmıştı.

Kerimcan performansını sergilediği sırada, kalabalık gruptan içeriye girebilen dört kişiden biri Kerimcan’ın dj kabinine şişe fırlatmıştı. Bu beklenmedik olay karşısında Kerimcan arka taraftan kaçmak yerine kendisini koruyacaklarını düşündüğü seyircilerin arasına inmiş ve ön kapıya yönelmiş. Ancak dışarıda kendisini bekleyen ve yaşları 15 ile 17 arasında değişen 20 kişilik grup menajeri ve bir arkadaşıyla kulüpten dışarıya çıkan Kerimcan’a saldırmıştı.

Yüzüne ve vücudunun pek çok yerine darbe alan Kerimcan’ın kaşı patlamış ve burnu kırılmıştı. 


Kerimcan Durmaz 'İşte Benim Stilim'den kovuldu mu?


'BÜTÜN SAHNELER İPTAL'Bu olaydan sonra, hem fiziksel hem psikolojik zarar gören Kerimcan Durmaz Aralık ayına kadar olan bütün gösterilerini iptal etti. Kerimcan Durmaz'ın jüri üyeliğinden atıldığı iddiasına yapımcı ne cevap verdi?


'PSİKOLOJİM BOZUK, DIŞARIYA ÇIKAMIYORUM'


kRenkli Sayfalar'ın haberine göre Kerimcan Durmaz 'Psikolojim bozuk, dışarı çıkamıyorum. Bir koruma ordusuyla yaşayamam. Psikolojik tedaviye başladım. Seyahata gideceğim diyerek' Amerika'ya gitmeye karar verdi.

Yaşadığı süreç içinde Kerimcan Durmaz'dan desteğini esirgemeyen Fatih Ürek, 'Onu alıp götüreceğim buralardan, gezeriz, bir yerlere gideriz' dedi.

Bu seyahat taşınma öncesi bir gezi mi? Merak konusu...

Kerimcan Durmaz kararını verdi

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bensu Soral: Hazal Kaya'ya yüzde 100 katılıyorum