Kerimcan Durmaz: Günahlarımın cezasını sen çekmeyeceksin

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla ABD'ye yerleşen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, "Allah belanızı verecek" şeklinde yorum yazan bir takipçisine sert çıktı.

28 Kasım 2020, Cumartesi 16:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kerimcan Durmaz ve arkadaşları, tüm dünyaya kabus gördüren koronavirüs salgınına rağmen ABD'nin Kaliforniya eyaletinde parti düzenlemişti.


Maske ve sosyal mesafe kuralının hiçe sayıldığı partiye, Kerimcan Durmaz'ın dansları damga vurmuştu. Durmaz ve arkadaşlarının ilginç dansları ve kostümleri sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Sosyal medyada bir kullanıcı, sosyal medya fenomeni hakkında dikkat çeken bir yorumda bulundu: Allah belanızı verecek ama olan masumlara oluyor. Bir gün nesliniz tükenecek!

Bu yorum sonrası adeta çılgına dönen Kerimcan Durmaz, takipçisine "Hepimiz bir gün geberip gideceğiz" karşılığını verdi.


Bütün insanların nesli tükenecek. Hepimiz bir gün geberip gideceğiz! O yüzden tadını çıkar, nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa! Sen yaşadığın hayatından memnunsun. Bende hayatımdan çok memnunum. Benim günahlarımın cezasını sen çekmeyeceksin. Benim yüzümden ekstra yanmayacaksın! O yüzden kendi hayatınla ilgilen, benimkini ancak izleyebilirsin! Karışamazsın! Allah mısın sen? Melek misin? Peygamber misin? Sen de benim gibi sıradan bir insansın. O yüzden işine bak."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gwyneth Paltrow babasını doğum gününde unutmadı