Kerimcan Durmaz'ın kankası Caner Çalışır'dan sert mesaj

Kerimcan Durmaz'ın kankası Caner Çalışır'dan sert mesaj

Samsun'da çıktığı sahnede darp edilen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın kankası Caner Çalışır yaşananlara dair açıklama yaptı

05 Aralık 2016, Pazartesi 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Samsun'da sahne aldığı sırada çıkan arbedede ağır yaralanan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.


Samsun'da saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz'ın son durumu


CANER ÇALIŞIR'DAN MESAJ!


Geçtiğimiz aylarda  çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan ve kısa süre içerisinde sağlığı yerine gelen Caner Çalışır, sosyal medyada paylaştığı yazısıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.


Kerimcan Durmaz kararını verdi


Yakın arkadaşı Durmaz'a destek olan ve adeta isyan eden Çalışır Instagram sayfasında şu sözlere yer verdi.


KABULLENMEK BU KADAR ZOR OLMAMALI


"Kabullenmek zor çünkü bizim bile kendimizi kabullenmemiz içimizdeki şeyle başa çıkabilmemiz zaman aldı daha da alacak. Lakin neden izin verilmez insanın içinden geleni yaşamasına. Biz işimizi yapıyoruz sadece. Sizden gelen karşılıksız sevginin desteğin karşısında dik durmaya çalışıyoruz. Birilerine saldırmak, belki dövmek, küfür etmek. Anlık dürtülerinizin kimlerin ruhuna ne derece zarar verdiğini bilemezsiniz. Kaldı ki böyle şeyleri bilmek yetmez. Sizin gibi olamayanlara yaşam hakkı vermeniz gerek.
Toplumun çoğunun sevip sahiplendiği insanlara nefret kusmak. Ancak o toplumun huzurunu bir de kendi sınavıyla mücadele eden insanların psikolojisini bozabilir. Kabullenmek bu kadar zor olmamalı." 
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acemi Cadı'nın Tuğçe'si Billur Yazgan'ın son hali şaşırttı