Kesik el cinayetinde 14 bin TL iddiası

Kesik el cinayetinde 14 bin TL iddiası

Dövülerek öldürüldükten sonra elleri bileklerinden baltayla kesilen 21 yaşındaki Nuran Dutlu cinayetiyle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı

17 Şubat 2015, Salı 17:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kandıra karayolundaki Çayırköy Mevkisi’nde 22 Ocak’ta cesedi bulunan, dövülerek öldürüldükten sonra elleri bileklerinden baltayla kesilen 21 yaşındaki Nuran Dutlu cinayetindeki sır perdesi aralanıyor.

"14 BİN TL İÇİN ÖLDÜRÜLDÜ"

Soruşturma kapsamında tutuklanan Arif Çamur ifadesinde, Nuran Dutlu’yu hesabında bulunan 14 bin lirayı almak için arkadaşı Muhammet Yıldız’ın öldürdüğünü öne sürdü.

Polis her yerde Muharrem Yıldız'ı arıyor...

MUHAMMET YILDIZ'I SUÇLADI

Kandıra yolunun Çayırköy mevkisinde 22 Ocak’ta cesedi bulunan Nuran Dutlu’nun kredi kartını kullanarak alışveriş yaptığı tespit edilen ve 16 suçtan sabıkası bulunan Muhammet Yıldız, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nca cinayet şüphelisi olarak aranıyor. Muhammet Yıldız genç kızın kredi kartıyla alışveriş yaparken yanında olan ve güvenlik kameraları tarafından görüntülenen tutuklu Arif Çamur ifadesinde, Muhammet Yıldız’ı suçladı.

Tutuklanan diğer zanlı Arif Çamur...

Arif Çamur, Nuran Dutlu’yu hesabında bulunan 14 bin lirayı almak için arkadaşı Muhammet Yıldız’ın öldürdüğünü, cinayetten sonra da bankaya giderek parayı çektiğini öne sürdü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eşinin kaza yaptığını duyunca hastane koştu, hayatının şokunu yaşadı