Kibariye borçlarını ödemedi mi?

'teve2 Magazin Masası' programında bugün Kibariye hakkında çıkan "borcunu ödemedi" iddiaları konuşuldu. Kibariye'nin kuaförü ve kostümcüsü tepkilerini dile getirirken eşi Ali Küçükbalçık da durumla ilgili açıklama yaptı.

22 Kasım 2021, Pazartesi 15:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz hafta bir mekanda sahneye çıkan Kibariye, kul hakkı yemediğini ve kimseye bir borcu olmadığını söyleyerek, alacaklı olduklarını iddia eden kuaför ve modacıya "Sponsorluk karşılığında yapıldı" cevabını vermişti. Kuaför salonunun sahibi Kemal Damdelen ve Kibariye’nin sahne kostümlerini hazırlayan modacı İsmail Günüç ise 'teve2 Magazin Masası'na telefonla bağlanarak, ünlü şarkıcı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundular.


'SADECE PARAMIZI ALMAK İSTİYORUZ'

'SADECE PARAMIZI ALMAK İSTİYORUZ'

Kemal Damdelen, Kibariye’nin saçına 300 adet kaynak ve bakım işlemi yaptıklarını ve işlemin bedeli olan dört bin 200 TL'yi tahsil edemediklerini söyledi. Ünlü şarkıcı ile sponsorluk anlaşması da yapmadıklarını belirten kuaför, "Sadece paramızı almak istiyoruz" dedi.


'BİZİ YALANCI DURUMUNA DÜŞÜRDÜ, BİR DE YEMİN ETTİ'

'BİZİ YALANCI DURUMUNA DÜŞÜRDÜ, BİR DE YEMİN ETTİ'

Kuaför Damdelen, "Parayı ödemediğini medya danışmanı da kabul ediyor. 'Bana parayı ödemedi' diyor, ama Ali Bey ise 'Ödedi' diyor. Bizi yalancı durumuna düşürdü, bir de yemin etti" şeklinde konuştu.

Kibariye’den alacaklı olduğunu iddia eden modacı İsmail Günüç ise sanatçının sahne kostümlerini hazırladığını ve 24 bin TL'lik borcu alamadığını söyledi. İsmail Günüç, Kibariye'yle bir kostüm için sponsorluk anlaşması yaparak başladıklarını ama sonrasında istekleri bitmediği için anlaşmayı bitirdiklerini söyledi.


Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık, 'teve2 Magazin Masası' programı sunucusu Timuçin Güner’e attığı mesajla, söz konusu iddialara yanıt verdi.


'İDDİALAR DOĞRU DEĞİL, MAHKEMEYE BAŞVURABİLİRLER'

'İDDİALAR DOĞRU DEĞİL, MAHKEMEYE BAŞVURABİLİRLER'

Ali Küçükbalçık, "İddiaları tabii ki doğru değil. Bu konuyu Kibariye Hanım’ın verdiği röportajla birlikte sona erdirdik, daha fazla konuşmayacağız. Kendilerini haklı görenler Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine başvurabilirler" ifadelerini kullandı.


Kibariye, "Bir anam var, anam ölsün ki bu adını şimdi anmak istemediğim ve Allah'a havale ettiğim kişiler bu işi bir promosyon olarak yaptılar. Bütün sanatçılar promosyon yani sponsorlukla ayakkabılar, kıyafetler giyiyor, giyiyoruz. Kendilerinin paralarını gönderdim ama bu olay beni ziyadesiyle üzdü" demişti.

61 yaşındaki sanatçı, "13 yaşından beri sahnelerdeyim. O gün beni nasıl tanıdılarsa bugün de aynı Kibariye'yim. Kimsenin gururuyla, onuruyla, parasıyla, ekmeğiyle oynamadım. Hep sesimin ekmeğini yedim. Konuyu Allah'a havale ettim. Bu da böyle bilinsin" şeklinde konuşmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı ev halini paylaştı