“Kılçıksız 46’yım Ama…”

“Kılçıksız 46’yım Ama…”

Nilgün Çolak’ın “Kılçıksız 46’yım Ama…”adlı kitabı Alfa Yayınları etiketiyle raflarda.
 

10 Ağustos 2017, Perşembe 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yaşamında kötü giden yönleri olumluya çevirebilecek cesarete sahip olanlara önemli değişimler vaat eden “Kılçıksız 46’yım Ama”, başucu kitabınız olmaya aday.


Kişisel gelişim, turizm işletmeciliği, iç mimarlık ve teknoloji alanlarında eğitim alan ve gerek iş gerekse televizyon dünyasında önemli işlere imza atan Nilgün Çolak, kansere yakalanıp bir böbreğini kaybetmiş, ancak daha sonra bu sinsi hastalığı yenmeyi başarmıştı. Yazarın “Kılçıksız 46’yım Ama…”da anlattıkları ve okurları için çizdiği yol, tüm bu yaşanmışlıklarının ve tecrübelerinin süzgecinden geçtiği için de son derece değerli. 
Nilgün Çolak’ın okurlarına bu kitabı için bir çağrısı da var: “İnan bu kitap eğer anlamak istersen ve dikkatle okursan içinde mutlaka bir yer bulacak ve başucu kitabın olacak, bunu biliyorum. Ve eğer ki bunları hayatına geçirmeyi başarırsan, yarının dünden çok daha iyi olacak, bunun garantisini de verebilirim. Kısacası bu kitap sana der ki; Sen değişeceksin ve akabinde hayatının akışı da değişecek.”
 
KİTAPTAN:

“Hayat iniş ve çıkışlarla doludur. İnsan özellikle inişlerde başına gelenlerden dolayı başkalarını suçlar. Çünkü hatayı kabul edecek güce sahip değildir. Bunu yapabilmesi için egosunun onu ele geçirmemiş olması ve karakterinin oturmuş olması gerekir. Ve suçlu genellikle en yakındakidir. Ya da bütün suç şanstadır. Hayatta önemli olan haklı olmak değil, mutlu olmaktır ve mutlu olmak için hayat oyununu kurallarına göre oynamak gerekir. Hayatını asla bir parmak şıklatmasıyla değiştiremezsin. Bunu ancak çabalayarak yapabilirsin.”


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anne ve babaların izlerken sıkılmayacağı 10 animasyon filmi