Kılıçdaroğlu çok sert konuştu

İstanbul'a gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulundu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çok sert mesajlar verdi

05 Ağustos 2014, Salı 12:47
A A
Kılıçdaroğlu çok sert konuştu

YENİ SES KAYDI İDDİASI

Bilal Erdoğan MEB bürokratlarını toplamış, milli eğitim politikasını anlatıyor. MEB Bakanı’nın oturduğu koltuk ona değil Bilal Erdoğan’a ait. Hükümetin bir görünen bir de görünmeyen politikası var. Görünmeyen yüzünü kamuoyuna açıkladık. Gırtlağına kadar yolsuzluğa bulaşmış bir kişi ülkenin milli eğitim politikasını belirliyor. Bizim için acı olan konu da budur.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer19902","19902","201408","19902-167768.jpg","1", "0","Kılıçdaroğlu çok sert konuştu");

"ERDOĞAN YARGI ÖNÜNE ÇIKMALI"

Ben Türkiye’de yaşıyorum. Bir paralel devlet varsa bir numaralı sorumlusu ülkeyi yöneten kişidir. Her seçim öncesi ne hikmetse bu operasyonlar yapılıyor.  Bir paralel devlet varsa önce Erdoğan yargı önüne çıkmalı. Defalarca uyarıldı. Her defasında Hüseyin Çelik "Paralel devlet söylemine kargalar bile güler" dedi. Sen aldığın rüşvetin hesabını vereceksin Recep Tayyip Erdoğan. Nereye giderse gitsin hesabını soracağız. O sanıyor ki belli seçimlere gireceğim bunlar unutturacağım. Kaçamazsın.

"DÜNYA KADAR PARASI VAR"

Erdoğan bu desteği niye istiyor? Dünya kadar parası var. Sıfırlayamadığı dolarları var, milletin anasını belleyen işadamları var. Milletin anasını belleyenlerin adayı demek lazım. Yazmamışlar afişe sığmadığı için herhalde. Haram lokma yiyeceksin, rüşvet alacaksın ve milletin adayıyım diyeceksin.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...