Kılıçdaroğlu'ndan Diyarbakır'da flaş açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan Diyarbakır'da flaş açıklamalar

CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun babasının taziyesine katılmak için Diyarbakır'a giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gündemin sıcak başlıklarına ilişkin çarpıcı açıklamalar geldi

06 Aralık 2016, Salı 16:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun gazetecilerin sorduğu sorulara verdiği cevaplar:

KÜRT SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Bu sorunu Türkiye'de çözecek tek parti var. O da CHP'dir. Sözümüz söz. Nasıl çözersiniz diye soracaksanız bizim raporlarımız araştırmalardaımız ortada. Bunu ayak üstü şöyle çözeriz böyle çözeriz demek doğru olmaz.

ADANA MİTİNGİNDE İSMİNİ ANDIĞI GAZETECİLER VE GELEN TEPKİLER

Adana'da gazeteci arkadaşların ismini andığım için belli çevrelerden tepki geliyor. Bir partinin ilkesi olmalı. Hiç bir gazeteci hapiste olmamalı. Bir gazeteci benim düşüncelerimi savunuyosa dışarı çıksın savunmuyorsa dışarı çıkmasın öyle mi? Ben 146 gazetecinin tutuklanmasını istemiyorum. Bu ayıptan Türkiye'nin arındırılmasını istiyorum.

KILIÇDAROĞLU'NUN AĞABEYİNİN AÇLIK GREVİ BAŞLATMASI

Ağabeyimle ilgili bir sorun yok arkadaşlar!

(Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Celal Kılıçdaroğlu, Didim Belediyesi'ni FETÖ'cülerin ele geçirdiğini iddia etmiş, tepki olarak açlık grevine başlamıştı. Yaşananlar sonrası CHP, Celal Kılıçdaroğlu'nun partiden ihracına karar vermiş ancak Celal Kılıçdaroğlu CHP'den ettiğini açıklamıştı.)

DÖVİZ BOZDURMA TARTIŞMALARI

Sayın Cumhurbaşkanı'nın 200 bin dolarlık dekontunu görmek istiyorum.Niye gizliyorsunuz, ayıp bir şey değil ki! Sen de dolarını bozdurduğunu söylüyorsun.


Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu: 'Ölüm orucuna başlarım'Kılıçdaroğlu'nun kardeşinden FETÖ protestosu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İçişleri Bakanlığı duyurdu: Teslim oldular