Kılıçdaroğlu twitter'dan açıklama yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mikro blog sitesi twitter üzerinden koalisyon senaryolarıyla ilgili CHP'nin izleyeceği yola ilişkin kısa bir değerlendirmede bulundu

11 Haziran 2015, Perşembe 13:11
A A
Kılıçdaroğlu twitter'dan açıklama yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaklaşık 4 gün sonra kameralar karşısına geçti ve seçim sonrası görüşlerini kamuoyuyla paylaştı. Baykal'la yaptığı görüşmeye de değinen Erdoğan 'Ortaya çıkan tablo hükümetsiz kalınacağı anlamına gelmiyor' dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından dakikalar sonra da CHP lideri twitter hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

İşte CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun twitter'daki açıklamalarının satır başları:

Herkes bilsin ki, verdiğimiz sözleri hayata geçirmek için, değerlerimizi koruyarak, parti içinde ortak akılla değerlendirmeler yapacağız.

Amacımız, ülkemizi bulunduğu sıkıntılı durumdan bir an evvel çıkarmaktır. Bu amaçla, var gücümüzle çalıştığımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

VE PARTİ MECLİSİ TOPLANIYOR

Koalisyon senaryoları konuşulurken Ana Muhalefet partisi yetkili kurumlarını harekete geçirmeye başladı. CHP, seçim sonuçlarını değerlendirmek için Parti Meclisi'ni Pazartesi günü toplantıya çağırdı!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.