Kilo verip kendilerini baştan yaratan 14 ünlünün öncesi ve sonrası

Kilo verme maceramızda genellikle hep başarı hikayelerine odaklanırız, bunlar bize güç verir :) Azimli ve iradeli durmak ne kadar zorlaşırsa bu tarz başarı hikayeleri bu yolculuğu o kadar rahatlatır. Ünlüler nasıl kilo veriyor diye merak etmemiz gayet normalken bir de fazla kilolarını kolayca veren ünlülerin öncesi sonrası fotoğraflarına bakıp biraz ilham alalım.

26 Kasım 2020, Perşembe 11:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Miley Cyrus

1- Miley Cyrus

Geçirdiği zor dönemlerin ona getirisi aşırı kilo alımı oldu. Nasıl kilo verdi diye düşünmeden önce ağır bir rehabilitasyondan ve hayat tarzı değişikliğinden geçtiğini de ekleyelim.

2- Hacı Sabancı

2- Hacı Sabancı

Hala daha sporu önceliklerinin en üst sırasına koyan Hacı Sabancı fazla kilolarıyla spor ve yoğun bir diyet sayesinde vedalaştı

Kate Hudson

Kate Hudson

Hudson storylerinde de açıkladığı gibi; kahvaltıda kereviz suyu ve sade kahve, öğle yemeğinde bol sirkeli tatlı patatesli ve karidesli salata ve akşamları da sadece çorba içerek ve gün içerisinde 30 dakika trambolinde zıplayarak 15 kilo verdi.

4- Mariah Carey

4- Mariah Carey

İstemediği kilolarınız hızlı bir serede veren isimlerden biri de Mariah Carey oldu.

5- Kelly Osbourne

5- Kelly Osbourne

Kelly Osbourne ise verdiği 32 kilonun sebebi olarak her gün yarım saat kardiyo egzersizleri yaptığını, çoğu zaman koşu bandında çalıştığını söyledi

Adele

Adele

Kilo veriş dönemine en çok tanıklık ettiğimiz Adele oldu. Boşanmasının ardından kendini sağlıklı yaşam ve spora vererek 1 sene içerisinde 45 kilo verdi.

7- Pelin Öztekin

7- Pelin Öztekin

Mide küçültme ameliyatıyla kilo veren ünlüler dediğimizde aklımıza gelen ilk isim Pelin Öztekin oluyor. Çünkü sürecin ardından öyle azimli ve iradeli devam etti ki, hem sağlığına hem de ideal görüntüsüne kısa süre içinde kavuştu

8- Seren Serengil

8- Seren Serengil

Mide ameliyatı ardından kilo verme sürecini hızlandıran bir isim de Seren Serengil oldu.

9- Buse Terim

9- Buse Terim

Doğumların ardından gelen kiloları vermek için oldukça azimli ve istekli durdu ki sonunda istediği bedene kavuştu. Buse Terim kilo verme yolculuğunu da takipçileriyle hep paylaşmaya devam etti.

10 - Christina Aguilera

10 - Christina Aguilera

2000'li yılların fit görüntüsünü anne olmasının ardından daha toplu bir vücuda bırakmıştı. Ama spor ve diyetisyen desteğiyle yeniden eski görüntüsüne kavuşmayı başardı.

11- Drew Barrymore

11- Drew Barrymore

Güzel aktrist ise doğumdan sonra aldığı 10 kiloyu spor yaparak ve cildinin sarkmasını engellemek için masaj ve çamur maskeleri sayesinde verdi.

12- Khloe Kardashian

12- Khloe Kardashian

Yaptığı ağır photoshoplarla anılan Khloe genellikle fotoğraflarda kendini daha ince göstermeyi hedefliyordu, fakat sıkı bir diyetle kilolarını gerçekten vermeyi başardı.

13- Büşra Pekin

13- Büşra Pekin

Büşra Pekin sıkı bir egzersiz ve diyetle kilo veren isimlerden. Onun kilo verişi ve tarz değişikliği aynı döneme denk geldi ve adeta onunla yeniden tanıştık.

14- Jessica Simpson

14- Jessica Simpson

Jessica Simpson ise giden 17 kiloyu spor ve diyete borçlu olduğunu açıklayanlardan biri oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emily Ratajkowski, nam-ı diğer Emrata'nın beslenme ve egzersiz rutini