Kim derdi bir gün ünlü olacaklarını

Popüler kültürün vazgeçilmez 11 ünlü isminin yıllar önceki fotoğraflarına bakmaya ne dersiniz?  

16 Ekim 2017, Pazartesi 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Jessica Chastain

Jessica Chastain

The Help ve Zero Dark Thirty filmleri ile iki kere Oscar Ödülü’ne aday gösterilen yıldız oyuncu, Miss Sloane filmindeki performansıyla 74. Altın Küre ödüllerinde de adaylardan biri olarak yerini aldı. Aynı gece Chastain’in arkadaşları Twitter’dan bu fotoğrafı paylaştı.  

Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton

1996 yapımı Bıçak Sırtı (Sling Blade) filmiyle Oscar Ödülü’ne uzanan Billy Bob Thornton, şu sıralar Amerika televizyonlarında yayınlanan Goliath dizisindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu (Drama) ödülünü kucakladı.  

Jeff Bridges

Jeff Bridges

2009 yılında Çılgın Kalp (Crazy Heart) filmindeki performansıyla Oscar ödülüne uzanan usta aktör Jeff Bridges, Hell or High Water filmiyle de Altın Küre ödüllerinde televizyon filmleri dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday olarak gösterildi.

Meryl Streep

Meryl Streep

3 Oscar ödüllü deneyimli oyuncu Meryl Streep, bu yıl Altın Küre’de Özel Ödüle layık görüldü.  

Natalie Portman

Natalie Portman

Siyah Kuğu (Black Swan) filmiyle 2011 yılında Oscar’lı ünlüler furyasına katılan Natalie Portman, bu sene Jackie filmiyle En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre’de aday gösterilmişti ama ödüle uzanamadı.  

Nick Nolte

Nick Nolte

76 yaşındaki usta aktör Nick Nolte, Graves adlı dizideki performansıyla Müzikal-Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday gösterildi ama ödülü bir başka oyuncuya kaptırdı.

Bob Odenkirk

Bob Odenkirk

2 yıldır Better Call Saul dizisiyle televizyon dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday olarak gösterilen Bob Odenkirk, 2 yıldır istediği ödüle henüz ulaşamadı.    

Viola Davis

Viola Davis

Bu sene Altın Küre ödüllerinden eli boş dönmeyen Viola Davis, Fences filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın ödülüne layık görüldü.

Denzel Washington

Denzel Washington

2 Oscar ödüllü sevilen oyuncu Denzel Washington da bu sene Altın Küre ödüllerinde Fences filmiyle aday olup, ödül alamayanlardan.

Julia Louis-Dreyfus

Julia Louis-Dreyfus

Efsane Seinfeld dizisiyle adını milyonlara duyuran Julia Louis-Dreyfus, bu sene Veep dizisindeki performansıyla Müzikal-Komedi dalında En İyi kadın Oyuncu ödülüne aday olarak gösterildi ama o da ödülü bir başka oyuncu arkadaşına kaptırdı.

Annette Bening

Annette Bening

4 defa Oscar’a aday olup mutlu sona ulaşamayan Annette Bening, 20th Century Women filmiyle de Altın Küre ödüllerinde aday olup yine ödülü kazanamadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Matrix karakterlerinin isimleri ne anlama geliyor?