Kim Kardashian buzdolabının kapılarını takipçilerine açtı

ABD'li TV yıldızı Kim Kardashian, çocuklarının nasıl beslendiğini merak eden takipçilerine buzdolabının kapılarını açtı.

10 Ocak 2020, Cuma 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Geçen gün buzdolabının önünde çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Kardashian’ın dolabında sadece süt olması dikkat çekmiş ve kullanıcılar “Bu çocuklar sadece süt mü içiyor” diyerek tepki göstermişti.

Seri paylaşım

Seri paylaşım

TV şovu yıldızı bunun üzerine, Instagram’ın hikaye bölümünden seri şeklinde video paylaşmaya başladı. Fotoğraftaki dolabın gerçek buzdolabı olmadığını, asıl buzdolabının çok daha büyük ve organik ürünlerle dolu olduğunu anlatan Kardashian, izleyenleri şoka soktu.

Buzdolabı turu

Buzdolabı turu

“4 çocuğumu nasıl beslediğime ilişkin yorumlar görüyorum” diyen Kim, tamamı organik yiyecek ve içecekle dolu dev buzdolaplarını sosyal medyada gözler önüne serdi. Kardashian önce bir dondurulmuş yoğurt yapma makinesinin de yer aldığı açık plan kilerini gözler önüne serdi. Sonra da içeceklerini sakladığı buzdolabını gösterdi.

Halilyle bu görüntüler sosyal medyada gündem oldu. İşte Kim Kardashian'a gelen yorumlardan bazıları...


-Resmen kapak yapmış.

-"Buzdolabın benim evimden büyük."

-"Evinde süpermarket olduğunu söylüyorsun"

-"Kim Kardashian buzdolabında yürürken, ne kadar fakir olduğumu fark ettim. Mac and Cheese yapabilmek için sütü bile zor alıyorum ben."


-"Kim Kardashian'ın buzdolabında yürümesi gerçeği ve benim kıyafet odamda bile yürüyemem"


-Kim Kardashian’ın buzdolabının odamdan büyük olması rezilliği.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Elon Musk baba oluyor