Kim Kardashian: Gerçekten utangacım

ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı

21 Temmuz 2018, Cumartesi 20:22
A A

Adını marka haline getiren ve son zamanlarda başta güzellik olmak üzere pek çok sektörde boy gösteren Kim Kardashian, Instagram hesabından yaptığı paylaşıma yazdığı notla takipçilerinin dikkatini çekti.


'GERÇEKTEN UTANGACIM'

'GERÇEKTEN UTANGACIM'

Kısa bir süre önce taşıyıcı anne üzerinden sahip olduğu bebeğini kucağına alan Kardashian, havuz başında çekilmiş bu pozuna ‘Gerçekten utangacım’ notunu düştü.


5 DAKİKADA 5 MİLYON DOLAR

5 DAKİKADA 5 MİLYON DOLAR

37 yaşındaki Kim Kardashian, yeni parfüm serisini piyasaya çıkardıktan sonra reklam için tek bir kuruş harcamadan 5 dakikada tam 5 milyon dolar kazandı.

Normal koşullarda hatırı sayılır bir miktarda reklam gideri gerektiren bu tanıtım kampanyası için hiç para harcamayan Kardashian ve ekibi, sosyal medyanın gücünü kullandı.


Parfüm setinin tanıtımı için Kim Kardashian, Instagram sayfasında bir kaç fotoğraf paylaştı. Parfüm kutularını elinde tutarak ya da yanına koyarak verdiği pozları, takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.


Bu şekilde tanıtımı yapılan parfüm serisinin satışları patladı. Kardashian da bu pazarlama yöntemi sayesinde 5 dakikada 5 milyon dolar kazandı.


Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.