Kim Kardashian'ın annesi 61 yaşında evleniyor

Ünlü Kardashian ailesinin annesi Kris Jenner, 36 yaşındaki erkek arkadaşı Corey Gamble ile 2017’nin ilk aylarında evlenmeyi planlıyor  

17 Ocak 2017, Salı 23:53
A A
Kardashian'ların annesi 3.kez evleniyor

Kardashian'ların annesi 3.kez evleniyor

Daha önce Kardashianlar’ın babası olan Robert Kardashian ve Jennerlar’ın babası olan ve yakın geçmişte cinsiyet değiştiren Bruce Jenner’la olmak üzere 2 kez evlenen Kris Jenner, 3. kez evlenmeye hazırlanıyor. 

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALATACAK

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALATACAK

61 yaşındaki Jenner’ın, 36 yaşındaki Corey Gamble’a evlilik sözleşmesi imzalatacağı tahmin ediliyor.Aileye yakın kaynaklar "Sözleşme bu noktada sadece bir formalite meselesi ve ikisi de süper heyecanlı" yorumları yapılıyor. 

Gamble’ın son zamanlarda yaşanan kötü olaylarda Jenner’a destek olmasının çiftin evlilik kararında etkili olduğu tahmin ediliyor. 

Geçtiğimiz aylarda ailenin oğlu Rob Kardashian evliliğinde sorunlar yaşamış ve diyabet hastalığı dolayısıyla hastaneye yatırılmış, Kim Kardashian ise Paris’te ciddi bir soygun ve rehin alma olayı yaşamıştı. 

Önceleri ise Kim Kardashian'ın bu evliliğe sıcak bakmadığı iddia ediliyordu

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.