Kim Kardashian'ın şaşırtan güzellik sırrı!

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian, güzellik sırlarıyla ilgili şaşırtıcı bir bilgi paylaştı. Kardashian, "Saçımı 5 günde 1 yıkıyorum. Üçüncü günden itibaren de saçlarımı topluyorum" dedi

04 Nisan 2018, Çarşamba 13:31
A A

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian, güzellik sırlarıyla ilgili şaşırtıcı bir bilgi paylaştı.

Kim Kardashian, içerdiği kimyasallardan dolayı şampuanların sağlığına zarar verdiğini düşünüyor.

"37 yaşındaki Kardashian, "Bu nedenle saçımı 5 günde 1 yıkıyorum. Üçüncü günden itibaren de saçlarımı topluyorum" dedi.

Kardashian, saçlarını şampuanlamak istediğinde ise, hassas saçlar için üretilen, yumuşak bir şampuan kullanıyor. İnanması zor ama kullandığı şampuanın fiyatı sadece 22 Dolar.

Ünlü televizyon yıldızı, konu kaş şekillendirmesi olunca epey maharetli. Neticede bir yıldız olmak için, bir yıldız gibi bakmak lazım! Kardashian, hayatı boyunca kendi kaşlarını kendisi şekillendirmiş. Ta ki kuaförü Anastasia Soare ile tanışıncaya kadar. Ancak Kim bütün işi ona bırakmıyor.

Kaşları konusunda oldukça titiz olan Kardashian’a sırrı sorulduğunda verdiği cevap, “Sadece banyodan sonra, gözeneklerimin en fazla açık olduğu anda kaşlarımı alırım. oluyor.

Kardashian, gözlerine yaptığı gölgenin kalıntılarından kurtulmak için de kendince bir yöntem geliştirmiş. Ünlü yıldız bu yöntemi, “Gözlerime gölge çekmeden önce altlarına beyaz pudra sürüyorum, böylece kalıntıları görmek daha kolay oluyor. Sonra da fırçayla siliyorum. şeklinde özetleyerek sevenleriyle paylaşıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İşte Kurtlar Vadisi gerçeği!