Kim Kardashian: Kendall'ı taşlarından tanıdım

Son dönemde Kanye West ile boşanma haberiyle adından söz ettiren Kim Kardashian (40) MET Gala'da giydiği çok tartışılan elbisesinin içinde önünü göremediğini açıkladı. Kim Kardashian, sadece saçlarını göründüğü kostümü nedeniyle; geceye damga vuran kardeşi Kendall Jenner'ı (25) bile tanıyamadığını söyledi.

19 Eylül 2021, Pazar 14:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yüzünün tamamını kapalı bırakan bir Balenciaga tasarımı giyen Kardashian, kardeşi Kendall Jenner'ı (25) bile tanıyamadığını söyledi.


'IŞILTISI SAYESİNDE TANIDIM'

'IŞILTISI SAYESİNDE TANIDIM'

Kardashian, "Üzerindeki taşların ışıltısı sayesinde Kendall olduğunu anladım" diyerek espri yaptı. Kendisiyle dalga geçen paylaşımlara çok güldüğünü itiraf etti.

ELEŞTİRİ YAĞDI

ELEŞTİRİ YAĞDI

Kardashian'ın New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi yararına düzenlenen gecedeki elbisesi, Met Gala'nın Amerikan modasına odaklanan temasıyla ilgisiz olduğu için eleştirilerin hedefi olmuştu.

'RUH EMİCİ' BENZETMESİ

'RUH EMİCİ' BENZETMESİ

Hatta Sosyal medya kullanıcılarının çoğu, ünlü yıldızı 'Harry Potter' filmindeki kötü ve korku veren yaratıklar olan 'ruh emicilere' benzetmişti. Dört çocuk annesi Kardashian ise Instagram hesabından eleştirilere "Baştan aşağı bir tişörtten daha Amerikalı ne olabilir?!" diye cevap vermişti.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Barbaros şimdi ne yapıyor? Barbaros Yoloğlu son haliyle dikkat çekti