Kim Kardashian korsesi yüzünden oturamamış bile!

'Daracık bir korse giydim. Öyle dardı ki oturmam bile mümkün değildi." Bu sözler Kim Kardashian'a ait. 38 yaşındaki dört çocuk annesi TV yıldızı, MET Gala gecesine damga vuran kıyafetlerden birini giydi ama bunun bedeli de epey ağır oldu anlattığına göre

13 Mayıs 2019, Pazartesi 13:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gösteri dünyasının ünlülerinin şıklık ve ilginçlik yarışına girdiği MET Gala gecesi geçtiğimiz hafta New York'ta yapıldı. 

Galadan geriye hafızalara kazınan renkli görüntüler ve New York Metropolitan Sanat Müzesi için toplanan 3 milyon dolara yakın gelir kaldı. Bir de bazı ünlülerin giydiği elbiseler.


Gecenin en çok konuşulan kıyafetlerinden birini Kim Kardashian giydi. Daracık elbisesi içinde çok şık görünen Kardashian'ın görüntüsü de uzun süre konuşuldu. 

Hatta Kardashian'ın belinin olağan halinden daha ince görünmesi de "estetik operasyon mu geçirdi?" sorusunun ortalıkta dolaşmasına neden oldu. Oysa işin gerçeği farklıymış.

Kim Kardashian, o gece giydiği Thierry Mugler imzalı kıyafetin iç yüzünü ve görüntüsünün sırrını Instagram sayfasında açıkladı.

Kardashian, elbisenin kusursuz görünmesi için, vücudunun üst kısmını kaplayan bir korse giydiğini söyledi.

Kardashian, elbiseyi hakkını vererek taşımak amacıyla giydiği korsenin içinde nefes alma dersleri aldığını da belirtti. Ünlü yıldız, korse yüzünden oturmakta bile zorlandığını neredeyse hiç oturamadığını da itiraf etti. 

Vogue dergisinin Instagram sayfasında Kardashian'ın korseyle oturamadığını kanıtlayan bir fotoğraf da yer aldı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek