Kim Kardashian o fotoğrafları unutmuyor

Meksika tatilinde kalçalarıyla gündemden bir süre düşmeyen Kim Kardashian, Keeping Up With The Kardashians programındaki açıklamalarıyla dikkat çekti

05 Ekim 2017, Perşembe 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz nisan ayında Kim Kardashian'ın Meksika Punta Mita sahilinde giydiği pembe bikini olay olmuştu. 36 yaşındaki TV yıldızı olduğundan çok daha kilolu ve aynı zamanda selülitli görünüyordu.

Haters, bunun gerçek Kim olduğunu ve daha önceki kusursuz fotoğraflarının filtreli olduğunu söylemişti. Bu gündem ve tartışmalar sonrasında Kim, 100.000 Instagram takipçisi kaybetmişti.

RAHMİMDEN 2 AMELİYAT GEÇİRDİM

RAHMİMDEN 2 AMELİYAT GEÇİRDİM

Keeping Up With The Kardashians programının konusu yine Meksika tatiliydi. Kim Kardashian, Nisan ayında Meksika'da çekilen fotoğrafları öğrendiğinde şoke oldu; sahilde kameralı kimseyi görmediğini söyledi. Fotoğraflara tepki veren Kardashian "ben böyle görünmüyorum" diyerek isyan etti.

Fotoğraflar hakkında konuşan Kardashian; ''Korkunç fotoğrafları gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm, insanlar photoshopla fotoğrafları abartıyorlar ve olduğundan farklı gösteriyorlar.

O dönemde kesinlikle olduğum en iyi formumda değildim, 12 hafta çalışmadım ve rahmimden 2 ameliyat geçirdim. O görüntüleri hiç bir zaman kendim gibi hissetmedim ve onların ortada dolaşması sinirimi bozdu'' dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder