Kim Kardashian oy kullandı, Kanye West sessiz kaldı

Kim Kardashian oy kullandığını kanıtladı, Trump’la görüşen ve destekleyen ama daha sonra kullanıldığını söyleyerek pişmanlığını dile getiren eşi Kanye West ise sessiz kalmayı tercih etti

07 Kasım 2018, Çarşamba 11:23 Son Güncelleme:
A A

Her zaman birlikte adım atan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian ile rap şarkıcısı eşi Kanye West, ABD'nin kritik ara seçimlerinde ayrı düştü.

38 yaşındaki reality şov yıldızı, yakasına yapıştırdığı “I voted” (Oy verdim) yazılı etiketle çektiği selfie’sini Instagram’daki 120 milyon takipçisiyle paylaştı.

Donald Trump’ı desteklemesiyle bilinen ve kısa süre önce ziyaretine giden 41 yaşındaki West ise son olarak kullanıldığını itiraf ederek politikadan uzak duracağını söylemesinin ardından seçimlerde sessizliğini korudu.

West, Aralık 2016’da Trump’ı ziyaret ederek, “Eğer seçimlerde oy kullansaydım iş adamı ve televizyon kişisine oy verirdim” demişti.

Görüşmeden kısa süre sonra da kandırıldığını ve artık siyasetten uzak kalma kararı aldığını açıklamıştı.

Trump’la görüşmeye, Trump’ın “Make America Great Again” sloganı yazan kırmızı bir şapkayla giden West pişmanlığını şu sözlerle dile getirmişti:


“Gözlerim açıldı, inanmadığım mesajların yayılması için kullanıldım. Kendimi siyasetten uzak tutacağım ve tamamen yaratıcı olmaya odaklanacağım.”

Sıradaki haber yükleniyor...