Kim Kardashian sosyal medyada olay oldu!

Kourtney Kardashian kız kardeşinin doğumdan sonraki ilk fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Hayranları, fotoğraftaki görüntüsüyle Kim Kardashian'ı tanımakta zorluk çekti

25 Ocak 2016, Pazartesi 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

35 yaşındaki reality şov yıldızı Kim Kardashian, Instagram'dan kız kardeşi Kourtney Kardashian'la beraber poz verdiği bir fotoğrafını paylaştı. Kardashian'ın fotoğraftaki görüntüsü hayranlarını şok etti.

İkinci çocuğu Saint'i bir süre önce dünyaya getirdikten sonra ortadan kaybolan Kardashian'ın fotoğrafları, medyada yer almamıştı. Pek çok hayranı, ünlü yıldızın ortadan kaybolmasını hamileliğine değil, geçirdiği estetik operasyonları sonrasında görülmek istememesine bağladı.

"Instagram'da 585 bin beğeni alan fotoğrafa Kim Kardashian'ın yüzüyle ilgili tepki mesajları geldi. Bazı hayranları Kim'in "estetik bağımlısı" olduğu ve psikolojik tedavi görmesi gerektiği yorumunu yaptı.

"ünlü yıldız, daha 18 yaşında olmasına rağmen dudaklarına dolgu yaptırdığı bilinen kardeşi Kylie Jenner ile başka bir selfie daha paylaştı Instagram hesabında. Bu fotoğrafı da hayranları tarafından "Kim Kardashian botoks yaptırmış" olarak yorumlandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Banu Zorlu elini kesti, 9 dikiş atıldı