Kim Kardashian ve Kanye West ayrılıyor mu?

International Business Times (IBT), ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian ile, müzisyen ve yapımcı Kanye West'in boşanacağını iddia etti

07 Aralık 2014, Pazar 12:31
A A
Kim Kardashian ve Kanye West ayrılıyor mu?

Mayıs ayında evlenen Kim Kardashian ve Kanye West’in boşanacağı, Kardashian’ın gizlice bir boşanma avukatıyla görüştüğü iddia edildi. Kim Kardashian’ın geçtiğimiz haftalarda ünlü boşanma avukatı Laura Wasser’le gizlice görüştüğü, Kanye West ile evliliğini bitirmek için kağıt işlerini bitirmek üzere olduğu söyleniyor. İddialara göre Kanye West ve Kim Kardashian, geçtiğimiz hafta Şükran Günü için Kardashian ailesiyle yemek yemeyi planlıyordu. Ancak Kanye West bayramı ailecek kutlamak yerine, o günü Paris’te arkadaşlarıyla geçirmeye karar verdi.

Çifte yakın bir kaynak Radar Online’a açıklama yaparak “Kanye’nin onu ve North’u bırakıp gitmesi, Kim’i çileden çıkardı. Kardeşi Khloe’nin evine yalnız başına gittiği için büyük utanç duydu” dedi. Bu olayın “bardağı taşıran son damla” olduğunu ifade eden kaynak, Kim Kardashian’ın boşanma hazırlığı yaptığını söyledi.

Kanye West’in akrabası Hal Carmichael da Radar Online’a açıklama yaparak, çiftin 1 buçuk yaşındaki kızları için mücadele etmeye başlayacağını söyledi. Carmichael’a göre 34 yaşındaki Kim Kardashian kızının Amerika’da, kendisiyle beraber büyümesini istiyor. Kanye West ise, kızının Amerika’da “güvende olmadığını” düşünüyor ve Paris’te daha güvende olacağını savunuyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.