Kim Kardashian'a takipçilerinden şok cevaplar!

Kim Kardashian takipçilerine Twitter'dan bir soru sordu. Ve takipçilerinden gelen cevaplarla şoke olup soruyu sorduğuna pişman oldu...

08 Haziran 2019, Cumartesi 10:39 Son Güncelleme:
A A

Kim Kardashian da en geç milyarder unvanlı kardeşi Kylie Jenner gibi kendi adını taşıyan bir güzellik ürünleri serisine sahip. Kim, geçtiğimiz gün Twitter'daki takipçilerine 21 Haziran'da piyasaya çıkacak yeni ürünü hakkında bir paylaşım yaptı.

"Mükemmel vücudumu hangi ürünüme borçluyum biliyor musunuz?" diye sorduğu hayranları verdikleri cevaplarla ünlü yıldızı üzdü.

Kardashian'ın sorusuna neredeyse bütün takipçileri "estetik cerrahın", "fotoğraf filtreleri", "fotoşop" gibi cevaplar verdi.

Yıllardır oluşturmaya çalıştığı imaj için çok uğraşan, sürekli diyet ve spor yaptığını söyleyen Kardashian kendi takipçileri tarafından bile inandırıcı bulunmuyor.

Televizyon yıldızı Kardashian'ın alameti farikası haline gelen kalçalarına estetik operasyonlar sayesinde kavuştuğu gerçeği artık herkes tarafından kabul edilir hale geldi.

Formu bozulmasın diye hamile bile kalmayan ve çocuğunu taşıyıcı anneye doğurtturan Kardashian'ın fotoğraflarında da fotoşop kullandığı iddia ediliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti