'Kim Milyoner Olmak İster?'i artık Murat Yıldırım sunacak!

Efsane yarışma "Kim Milyoner Olmak İster?"de sunucu koltuğunun sahibi yine değişti.

11 Ocak 2017, Çarşamba 08:52
A A

'Kim 500 Milyar İster' adıyla 2000'li yıllara damga vuran yarışma programı kısa bir aranın ardından isim değiştirerek 'Kim Milyoner Olmak İster?' adıyla ekranlara yeniden dönmüştü.

Yıllarca usta tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ın başarılı sunumuyla yayınlanan program Kenan Işık'ın trajik kazasının ardından Selçuk Yöntem'le yola devam ediyordu.

2014'ten itibaren Selçuk Yöntem'in önderliğinde başarılı grafiğini devam ettiren 'Kim Milyoner Olmak İster?'de yeniden sunucu değişikliğine gidiliyor.

Program yapımcısı sunucu koltuğunu bundan sonra Murat Yıldırım'a emanet ediyor.

Instagram hesabından haberin görselini paylaşan Murat Yıldırım, "Hayırlı olsun" notuyla haberi doğruladı.

ERDOĞAN KIZ İSTEMİŞTİ

ERDOĞAN KIZ İSTEMİŞTİ

Murat Yıldırım geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FaceTime programı aracılığı ile babasından istediği Faslı güzel İmane Elbani ile nikah masasına oturmuştu.

Son olarak 'Gecenin Kraliçesi'nde oynayan Murat Yıldırım'ın rol aldığı projeler ise şöyle:

FİLMLERİ

FİLMLERİ

Organize İşler-(figüran), Araf-Cenk Güz Sancısı-Behçet, Kırımlı-Sadık Turan, Kocan Kadar Konuş-Sinan, Kocan Kadar Konuş: Diriliş-Sinan

DİZİLERİ

DİZİLERİ

Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Bilgisi, Patron Kim?, Ölümsüz AşkBütün Çocuklarım, Büyük Yalan, Fırtına Ali, Asi-Demir, Ey Aşk Nerdesin, Aşk ve Ceza-Savaş, Suskunlar-Ecevit, Gecenin Kraliçesi-Kartal

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.