Kimse kardeş olduklarına inanmıyor

Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger ve kız kardeşi birbirlerine hiç benzemiyorlar. İkiliyi birlikte görenler kardeş olduklarına asla inanmıyor...

07 Eylül 2019, Cumartesi 11:34
A A

Ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, bir süredir ailesiyle birlikte tatilde. Kız kardeşi, yeğenleri, anne ve babasıyla denizin ve güneşin tadını çıkaran 40 yaşındaki şarkıcı, zaman zaman çektiği fotoğraflarını da Instagram sayfasında paylaşıyor.

Scherzinger'in takipçileri onun en çok kız kardeşi Keala ile birlikte çektirip paylaştığı pozlarına yorum yağdırdı.


İki kardeşin birbirine hiç benzememesi dikkatlerden kaçmadı. Esmer olan Nicole Scherzinger'in aksine kardeşi Keala sarışın ve mavi gözlü. Üç çocuk annesi olan Keala Scherzinger, kız kardeşiyle yan yana geldiklerinde ortaya çıkan görüntüyü "tuz ve karabiber" olarak tanımlıyor.


Nicole Scherzinger, Filipinli bir baba ile Hawai ve Ukrayna melezi bir annenin kızı. Aslında Scherzinger'ın soyadının öyküsü de biraz farklı.


Hawai'de dünyaya gelen Nicole Scherzinger'in babası ile annesinin evliliği yürümeyince boşandılar. Annesi Rosemary, daha sonra George Scherzinger ile evlendi. Nicole de kullandığı soyadını öz babasından değil üvey babasından aldı.




Kardeşi Keala da annesinin George Scherzinger ile olan evliliğinden dünyaya geldi. Farklı babalardan dünyaya gelmelerine rağmen iki kardeş birbirleriyle çok iyi anlaşıyor.


Nicole Scherzinger'in annesi Rosemary ve kardeşi Keala.


(Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...