Kına için kıyafet önerileri ve kombinleri! 2022'de en şık, en güzel kombinler nasıl hazırlanır?

Giyim, kadınların başlıca ilgi alanlarından bir tanesidir. Özel ve güzel kombinler yapmak için modayı takip etmenin yanı sıra kişinin kendine uygun olan parçaları seçerek bir araya getirmesi gerekir. Bunun için kombin önerilerinden fikir alınabilir. Ayrıca gidilecek olan mekan ve insanlar da yine kombinlerde belirleyici olan özelliklerdendir. Şık ve güzel giyinebilmek için uyumlu parçalar seçmek ve kişinin bedenini iyi tanıması çok önemlidir.

23 Kasım 2021, Salı 14:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KINA İÇİN KIYAFET ÖNERİLERİ VE KOMBİNLERİ

KINA İÇİN KIYAFET ÖNERİLERİ VE KOMBİNLERİ

Kına, özel gece davetlerindendir. Bu nedenle kına gecelerine hazırlanırken daha fazla özen gösterilir. Genellikle kadınlar arası eğlence şeklinde düzenlenen kınalarda, elbise tarzı giysiler daha çok tercih edilir. Uzun ve kısa abiyelerin yanı sıra tulumlarda kınalar için şık tercihlerdendir. Kına için kombin önerilerimizden ilki kırmızı dantel ve güpürlü elbise ile siyah stiletto tercihinden yana olacaktır. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı renk, ten rengi ve taşlı ayakkabılar ile de mükemmel bir kombin oluşturur. Yine kına gecelerinde sıkça tercih edilen siyah renk hem asil hem gösterişli görünmek isteyenlerin tercihi olabilir. Siyah ve taş detayları bulunan bir elbise ile zevke göre her renk ayakkabı kombinlenebilir. Yüksek topuklu ve platform ayakkabılarda yine kına geceleri için uygun tercihlerdir.

2022'DE EN ŞIK EN GÜZEL KOMBİNLER NASIL HAZIRLANIR?

2022'DE EN ŞIK EN GÜZEL KOMBİNLER NASIL HAZIRLANIR?

2022 yılında ekose desenleri hem alt giyimde hem de üst giyimde sıkça göreceğiz. Bu deseni en iyi şekilde kombinlemek en şık ve en güzel kombini verecektir. 2022 trendlerinden bir diğeri de takımlar. Takımlar, etek üst ve pantolon üst şeklinde iki farklı türde tercih edilebilir. Ayrıca 2022'de en şık ve en güzel kombinleri hazırlamak için tonsürton giysiler tercih edilmektedir. Aynı renklere sahip olan parçaları birleştirerek şık kombinler elde edilebilir. Yine 2022 trendleri arasında yer alan bol ve rahat kalıp giysiler ile güzel kombinler elde edilebilir. Owersize kalıp olarak da geçen giysiler ile ister spor şıklık ister özel gün şıklığı elde etmek mümkündür. 

SOKAK MODASINDA TRENDLER NELER?

SOKAK MODASINDA TRENDLER NELER?

Giyim alışkanlığı, sadece özel gün ve davetler için değil sokak modası olarak da karşımıza çıkmaktadır. Kendine özen göstermeyi seven kadınlar sokakta bile şık olmayı tercih etmektedir. Bu durum sokak modasını da beraberinde getirmiştir. Sokak modasında ilk trend eşofman takımlarıdır. Rahat şıklığı sağlayan bu takımlar, hem trendler arasında hem de her ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Sokak modasının vazgeçilmezi ise kotlar. Kot pantolonlar kalıp fark etmeksizin her kombine çok yakışıyor. Sokak modası trendlerine yeni bir akım olarak süveterler eklenmiştir. 90'lı yıllarda popüler olan süveterler, yeniden trend haline gelmektedir. Sade bir gömlek üzerine tercih edilen desenli süveterler ile sokak modası şıklığını yakalayabilirsiniz. Triko ve floral desen elbiselerde sokak modası akımında yer alıyor. Kovboy çizmeler ile kombin edilen elbiseler göz alıcı olmaya bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor. 

2022 KIŞ MODASI TRİKOLAR

2022 KIŞ MODASI TRİKOLAR

Triko, sıcak tutan kumaş türlerinden biridir. Bu nedenle sonbahar ve kış döneminde sıkça tercih edilir. Hemen her kadının dolabında bulunan trikolar, 2022 kış trendlerinde takım şeklinde görülmektedir. Etekli ve pantolonlu olarak tasarlanan takımlarda hem alt giyimde hem de üst giyimde aynı renk ve desene ait triko parçalar tercih edilmektedir. Ayrıca zahmetsiz giysi olarak da biline trikolar, giy çık ürünlerdendir. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmasıyla trikolar, 2022 modasında yerini almaktadır. Takımların yanı sıra şık kemerler ile kombinlenen triko elbiseler, her kadının dolabında kurtarıcı ürün olarak bulunmalıdır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Köşeli yüze hangi saç kesimi modelleri gider? Köşeli yüze hangi saçlar yakışır?