Kiralık Aşk'ta Defne Galo kavgası

Kiralık Aşk dizisi hayranları rahatsız. Diziye yeni katılan Elifcan Ongurlar'a daha çok rol verilmeye başlandığı ve Elçin Sangu'nun geri plana atıldığını ileri süren 'Defne' hayranları sosyal medyada senaristi topa tuttu. Sangu'nun diziden ayrılacağına yönelik iddialar da ortaya atılınca Kiralık Aşk hayranları sosyal medyada isyan bayrağını açtı. Fikret Galo karakterini canlandıran Elifcan Ongunlar'ın ana kadın oyuncu haline geldiğini savunan Defne hayranları Galo ve Ömer yakınlaşmasına da tepkili.

05 Mart 2016, Cumartesi 10:51
A A

SOSYAL MEDYADA DEFNE-GALO SAVAŞI Kiralık Aşk dizisi hayranları rahatsız. Diziye yeni katılan Elifcan Ongurlar'a daha çok rol verilmeye başlandığı ve Elçin Sangu'nun geri plana atıldığını ileri süren 'Defne' hayranları sosyal medyada senaristi topa tuttu.

Sangu'nun diziden ayrılacağına yönelik iddialar da ortaya atılınca Kiralık Aşk hayranları sosyal medyada isyan bayrağını açtı.

Fikret Galo karakterini canlandıran Elifcan Ongunlar'ın ana kadın oyuncu haline geldiğini savunan Defne hayranları Galo ve ömer yakınlaşmasına da tepkili.

öte yandan Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde Defne'nin 200 bin TL'lik borcunu ödemek için ömer'le yaptığı anlaşmayı iptal eden Galo, ömer'in büyük tepkisini çekmiş, borcunu ödeyen Defne ise soluğu öme'in kapısında almıştı.

Dizide modası Fikret Galo karakterini canlandıran oyuncu Elifcan Ongunlar...

Son dönemin çok konuşulan oyuncularından Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Elçin Sangu, Glamour Dergisi'nin mart sayısına kapak oldu.

Dergiye verdiği röportajda hakkında bilinmeyenleri anlatan genç oyuncu, “Yaşım ilerledikçe defter ve kalem de biriktirmeye başladım. Yazı yeteneğim yok, olmasını çok isterdim ama. Boş boş duruyor o defterler. Günün birinde bir şeyler yazmayı çok isterim ama. Senaryo yazmak isterim mesela. Elçin Sangu, ileride bir filmim olsa fena mı olur” diyerek gelecek planları arasında film çekmek olduğunu söyledi.

Röportajında Sangu; “Biraz klişe gelebilir ama bu hayatta yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım. Olmuşsa olmuştur, yaşanmışsa yaşanmıştır. Bunu bir pişmanlık olarak almamak lazım ama geçmişe dönsem, konservatuvarı yeniden okuyup daha iyi bir yerde bırakabilmeyi isterdim” dedi.

Sangu, kendisini karışık kaset jenerasyonunun temsilcilerinden biri olarak tanımlarken “çok iyi müzik seçerim. Bende sevdiği şarkıyı başa sarıp sarıp tekrar dinleme hastalığı var. Takılıyorum. Sıkılmıyorum bu durumdan da. Sıkılırsam biraz ara veriyorum sonra tekrar dinliyorum” şeklinde konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.