Kirli defterler açıldı: Bill Gates, tam bir playboy çıktı!

Eşi Melinda Gates’e ihanet haberinin yankısı süren Bill Gates’in çapkınlık sicili oldukça kabarıkmış. Gates, sakin görünen hayatının aksine çıplak havuz partileri veren, striptiz kulüpleri müdavimi biriymiş!

20 Mayıs 2021, Perşembe 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
EFENDİ MİLYARDER İMAJI

EFENDİ MİLYARDER İMAJI

Melinda (56) ve Bill Gates (65) çiftinin boşanma haberi sonrası sakin hayatlarının şifreleri her geçen gün çözülüyor. Evliyken bir şirket çalışanıyla gönül ilişkisi yaşadığı ortaya çıkan, hatta başka çalışanlara da mesaj gönderdiği söylenen Bill Gates’in ‘dünyanın en efendi milyarderi’ imajı kökünden sarsıldı. Teknoloji devi Microsoft’u 1975’te henüz 20 yaşındayken kuran Gates’in biyografisini yazan gazeteci James Wallace, o yıllarda da kadın zaafı olduğunu iddia etti. Buna göre Gates, genç çocukları çalıştırıyor ve onlara özel partiler veriyordu.

Bu çocuklar Seattle’daki striptiz kulüplerden dansçı ayarlayıp Gates’in evine getiriyordu. Kendisi de arkadaşlarıyla çıplak havuz keyfine düşkündü. Seattle’daki birçok stripriz kulübünün kendisi de müdavimiydi.

KADIN GAZETECİ ZAAFI

KADIN GAZETECİ ZAAFI

1987’de tanıştığı Melinda Gates onun kadın zaafından rahatsızdı, bu nedenle bir yıl ayrı kaldılar. Bill Gates en çok kadın gazetecilerle yakınlaşmaya çalışıyordu. Ancak Melinda’yı evlenmeye 1994’te ikna etti. 27 yıllık evli Gates çiftinin boşanma nedeni halen bilinmiyor. Bu gelişmeler sadakatsizlik etkisini güçlendiriyor.

Öte yandan, Gates’in şirketindeki istismar dosyası yeniden gündeme geldi. 2015’te birçok Microsoft çalışanı kadının şikayette bulunması soruşturmaya yol açmıştı. Medyaya yansıyan dosyanın üstü daha sonra kapatılmıştı. Kadın çalışanlar, lideri Gates olan şirkette erkek egemen kültürün hakim olduğu çalışma ortamında fiziksel ve psikolojik saldırılara maruz kaldıklarını iddia etmişti. Afrika’daki çocuklar ve eşitlik için mücadele eden Gates Vakfı’nın güvenilirliği de tartışmaya açıldı.

Bill Gates’in pedofiliden hüküm giyen Jeffrey Epstein ile dostluğunun arkasında Nobel hırsı olduğu iddia edildi. Zira Epstein’ın bilim çevrelerindeki bağlantılarını kullanmak istiyordu.

EŞİNE 3 MİLYAR DOLAR HİSSE DEVRETTİ

EŞİNE 3 MİLYAR DOLAR HİSSE DEVRETTİ

Bill Gates, 27 yıllık eşi Melinda Gates ile boşanacaklarını duyurduğu 3 Mayıs’tan bu yana eşine 3 milyar dolarlık hisse devretti. Çift, dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos ve eski eşi MacKenzie Scott’ın boşanma avukatlarıyla anlaştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıyamet sahneleri gibi! Yüzlercesi bir anda yere düştü! Köylüleri korku sardı