Kırmızı halıda romantik teklif

72. Cannes Film Festivali tam gaz devam ederken kırmızı halı da her an ilginç görüntülere sahne oluyor. Geçen akşam bir film galasında yapılan sürpriz evlilik teklifi galaya renk kattı...

25 Mayıs 2019, Cumartesi 08:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
posta.com.tr

posta.com.tr

2019 Cannes Film Festivali renkli görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Abdellatif Kechiche imzalı Mektoub, My Love filminin galası öncesi kırmızı halı geçişi sırasında konuklardan biri sevgilisinin önünde diz çöktü ve festivalin en ilginç olaylarından birinin yaşanmasına sebep oldu.


Tüm gözler filmin oyuncularının kırmızı halı geçişini takip ederken gala davetlilerinden bir adam bir anda dizlerinin üzerine çökerek yanındaki kadına evlenme teklif etti.

Böylece tüm kameralar da bir anda onlara yönelmiş oldu. Tüm dünyanın gözü önünde evlenme teklifi alan genç kadın büyük bir heyecan ve mutlulukla teklifi kabul etti.

Festivale damga vuran bu olayın kahramanlarının kimlikleri ise kısa süre sonra belli oldu. 63 yaşındaki Yunan gece kulübü sahibi milyoner Milos Kant ve 25 yaşındaki Portekizli televizyon şovu yıldızı Marguerite Aranha...

Daily Mail gazetesine göre 25 yaşındaki güzel Marguerite Aranha, milyoner Milos Kant'ın kulüplerinden birinde çalışıyormuş. Tanışır tanışmaz aşk yaşamaya başlayan ikilinin nisandan beri birlikte olduğu söyleniyor.

Hemen aynı eve taşınan aşıklar birlikte bol bol tropik yerleri gezip tatil yaptıktan sonra Marguerite Aranha'nın ailesinin yanına gitmişler ve müstakbel damat bey sevdiği kadının ailesiyle tanışmış.

Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine... Gözlerinden aşk okunan bu çifte sonsuz mutluluklar diliyoruz!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kayınvalide ile iyi anlaşmanın 9 yolu