Kırmızı halıda yoruldu, havuzda dinlendi

İsveçli model Elsa Hosk Cannes Film Festivali'ne damga vuran isimlerden biri oldu. Her kırmızı halıda yer alan güzel model yorgunluğunu havuza girerek attı...

28 Mayıs 2019, Salı 08:07 Son Güncelleme:
A A
posta.com.tr

posta.com.tr

72. Cannes Film Festivali birkaç gün önce düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Yankılarıysa hala sürüyor...

Festival yarışan filmler, oyuncular ve yönetmenler kadar katılan konukların kırmızı halıda sergiledikleri giysiler ve güzellikleriyle de anılıyor yıllardır.

İsveçli model Elsa Hosk da bu sene güzelliğiyle festivale damga vuran isimler arasındaydı.

Victoria's Secret meleği Elsa Hosk festivalde yapılan neredeyse bütün galalara ve davetlere katıldı. Her seferinde giydikleriyle ve görüntüsüyle alkış toplamayı da başardı.

Özellikle lila rengindeki bu tüylü ve uzun kuyruklu kostümü çok beğenilen 30 yaşındaki model zarafetiyle bir kuğuya benzetildi.

Ancak tüm bu gala ve davetlere katılmak özellikle de kadınlar için oldukça zor ve yorucu bir süreç.

Giyilen kıyafetlerin, saç ve makyajların hazırlıkları neredeyse saatler sürüyor. Hazırlıklardan sonra da kırmızı halıda ve sonrasındaki etkinlikte saatlerce poz vermek ve ayakta kalmak güzel yıldızları çok yoruyor.

Elsa Hosk da bu yorgunluktan payını almış olacak ki festival biter bitmez soluğu hemen kaldığı otelin havuzu başında almış.

Güney Fransa'nın sıcak güneşinden faydalanmak isteyen süper model farklı farklı bikiniler giyerek verdiği pozları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmamış.

Elsa Hosk böylelikle cefasını çektiği festivalin sefasını da en iyi süren isimlerden biri olmayı başarmış...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti