Kış modasının kraliçesi Kylie Jenner'ın en iyi kış kombinleri

Kışın giyinirken eliniz ayağınız birbirine dolanmıyor mu? Acaba hava yağacak mı, bu çanta su geçirir mi, ayaklarım yeterince sıcak mı, daha kalın giyinmeliyim. Bu konuda Kylie Jenner'ı tek geçiyoruz. Montlarıyla, çizmeleriyle, kayak takımlarıyla, tulumlarıyla gerçekten de kış mevsiminin kraliçesi o. Biz de Kylie'nin en iyi kış görünümlerini derledik.

15 Ocak 2021, Cuma 16:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kylie tulum giymeyi çok seviyor. Karlar üstüne montunu çıkardığına göre de vücudunun tamamını saran tulumu çok sıcak tutuyor olmalı. Baştan ayağı aynı tonlarda giyinmiş ama bu kadar vücuda yapışan bir model cesaret ister.

Zara'da ekru kadın tulum 399 TL.

Kylie'de yine bir tulum. Anlaşıldı ki Kylie kışın zırlu şartlarında birinci olarak tulum tercih ediyor. Ama sizce de kombinin starı parlak şişme montu değil mi?

Parlak şişme mont quzu.com.tr 259 TL.

Bir dönem kışların vazgeçilmeziydi bu yağmur çizmeleri. Hem eteklerle, hem skinny jeanlerle oldukça rahat ediliyordu. Kylie'nin aklına ise yen gelmiş giymek. Ama umarız bu şekilde kara çıkmıyordur.

Ben daha iddiasızını giyerim diyorsanız Igor bordo yağmur çizmesi Flo'da 260 TL.

Önü fermuarlı bir tulum kapattığınız anda sizi mutaassıp ve kayağa hazır bir kız, açtığınız anda seksi bir bombaya çevirebilir. Kylie'de net bir şekilde gördük.

Kikiriki'de siyah tulum 185,90 TL.

Kylie bu kombiniyle isterse hemen bir Dior mağazası açabilir. Kova şapka modası ise Kylie'nin bu seneki favorilerindendi.

Hem tulumu hem de leoparı seven bir Kylie, ortaya böyle görüntüler çıkarabiliyor. Ona çok yakışmış ama bizde nasıl durur kestiremiyoruz.

Leopar desenli şişme mont Stradivarius'ta 399 TL.

Anasına bak kızını al. Kylie Stormi'yi de tıpkı kendisi gibi yetiştiriyor. Şimdiden analı kızlı ikiz gibi giyinmeye başladılar bile.

Kiremit rengi trençkot Oxxo'da 299,95 TL.

Oversized Kylie'den sorulur. Sizce de ekstra oversized montu ve çantasının altın zinciriyle tam bir patron gibi değil mi?

Beyaz oversized mont H&M'de 249,00 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sürekli ünlülerde gördüğümüz deri pantolonları günlük hayatta kullanmanın 11 şekli