Kişilik analizi: Hoşlandığınız erkek hangi kahveyi içiyor?

İçilen kahveye göre kahve analizi... İlk duyuşta ütopik gibi mi geliyor? 'Yani içtiği kahveden kişiliğini nasıl anlayabilirim ki?' diyorsanız, kaçırdığınız çok detay var. İlk buluşmaya gittiğiniz. Bir kafe olsun dediniz. Siz latte istediniz, o ise sade filtre kahve. Zaman geçtikçe hoşlandığınız erkeğin nasıl da aşağıda anlatacağımız karakteri sergilediğini göreceksiniz.

15 Ocak 2021, Cuma 13:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Double espresso

Double espresso

Single Espresso sevenler gibi Double Espressocular da çok çalışan insanlar. Pratik zekalı Doublecılar her şeyi ucu ucuna hesaplar, hiçbir şeyden eksik ya da habersiz kalmayı sevmezler. Durmadan şikayet eden insanları kaldıramazlar çünkü onlar hiçbir zaman şikayet etmezler, onlara verilen işi en iyi şekilde zamanında hallederler. Yenilikleri ve değişiklikleri pek sevemeyen Doublecılar da biraz uyku problemleri olabilir.

Espresso

Espresso

Lider özelliğine sahip olanlar ve “work hard play hard” (çok çalış, çok eğlen) zihniyetinde yaşamayı seçenlerin içeceği espresso. Kısa olduğu için zaman kaybetmiyorlar. “Çat” diye boğazlarından kafein bombasını indiriyorlar sonra elde ettikleri enerji ile deli gibi etrafta koşturmaya başlıyorlar. Açık sözlü olmayı ve dürüst insanları seven Espressocular her şeyin düzenli ve programlı olmasını severler, küçük detaylarda kaybolmazlar.

Latte

Latte

Latte içenlerde kararsızlık özelliği görülüyor (sütü de olsun kahvesi de). Rahat bir kişiliğe sahip olan Latte’ciler uzun Lattelerini keyifle içerken uzun süre keyif almayı severler, zamanla yarışmazlar. Bütün opsiyonları değerlendirmek isterler, hem oraya hem şuraya gitmek isterler. Sosyal, yardımsever ve rahatına önem veren insanlardır.

Cappucino

Cappucino

Sofistike ve stil sahibi insanlar Cappucino içmeyi severler. Belden aşağı şakalara mideleri bulanan Cappucinocular her şeyin şık ve klas olmasını severler. Kendileri de sosyal böceklerdendir, hayattan keyif almayı severler, özellikle kahvelerinden!


Frappuccino

Frappuccino

Yeni şeyler denemeyi seven, maceraperest, fazlasıyla sosyal Frappucinocular mevsim ne demeden soğuk içeceği hüpletmeyi severler. Biraz çocuk özelliklerine sahip Frappucinocular sağlıklarına çok dikkat etmezler, düşünmeden hareket edebilirler.

Sade filtre kahve

Sade filtre kahve

Minimalist bir hayat görüşüne sahip Siyah Kahveciler, kahveleri gibi sade bir hayat yaşamayı severler. Sabırlı fakat bir o kadar da beceriklidirler, sadece bazen sessiz kalmayı severler ve bazı sabahlar biraz ters olabilirler.


Türk Kahvesi

Türk Kahvesi

Kısacası çünkü Türk’sünüz. Türk olmanın belki de en önemli özelliklerinden biri, işten gelirsiniz bir güzel Türk kahvesinin kokusu bütün evi sarar, keyifle yavaş yavaş içersiniz. Fal mı baktırmak? Tabii ki de hayır deyip arkadaşlarınız tutturunca “E, ne gördün?” Diye meraklanırsınız. Tamamıyla bir keyif içkisi olan Türk kahvesi içicilerini üçe ayırabiliriz.

Sade

Sade

Espressocular gibi net ve hızlı davranmayı severler. Kahve yapıcıyı şeker hesabı ile uğraştırmayı sevmezler, pratik insanlardır.

Orta

Orta

Hayattan keyif almayı severler, rahat ve sosyal insanlardır. Kahvemde biraz şeker hayatımda da biraz mutluluk hesabındadırlar.

Şekerli

Şekerli

Ya şekere meraklılar ya da bir çocuk özelliklerine sahiplerdir. Enerjik ve güler yüzlü insanlardır.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Öztürk sevgilisi kimdir sorusunu fazlasıyla cevaplıyoruz: Engin Öztürk'ün tüm eski sevgilileri