Kıskananlar çatlasın

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, “Camia birlik ve beraberlik içinde. Hedeflerine ulaşamayacaklar. Kıskananlar çatlasın” diye konuştu

15 Ekim 2009, Perşembe 05:00
A A

Galatasaray Divan Kurulu dün Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Başkan Adnan Polat’ın açıklamaları damga vurdu. Son 3 haftadır Galatasaray’ın yıpratılmaya çalışıldığını dile getiren Polat, “Yöneticiler ve teknik direktörümüze karşı ciddi bir şekilde yıpratma kampanyası başlatıldı.

Bunu sadece Galatasaray’da görüyoruz, diğer kulüplerde görmüyoruz. Ancak camiamız birlik ve beraberlik içinde. Kıskananlar çatlasın” dedi. Cim Bom’un patronu, teknik direktörleri Frank Rijkaard ile ilgili polemiklerin sürdüğünü de hatırlatıp, “Bu açıklamayı hangi lisanda yapmam gerekiyor ki anlaşılsın.

Kendisiyle iki sene anlaşmamız var. Gönderen ve giden için cezai şartlar vardır. İlla gönderecekler ya bir şeyler yakıştırmaya çalışıyorlar. Böyle bir şey yok. Ayrıca Arda Turan ve Milan Baros’un sözleşmesi sürüyor.

Biz istemezsek, hiçbir yere gidemezler” yorumunu yaptı. Adnan Polat, Galatasaray Kulübü’nün tüzüğünün değiştirilmesi gerektiğine kendisinin de inandığını vurgulayarak, “Divan Kurulu’nun tavsiye kararını ciddiye alacağız ve uygun zamanda kongreyi yapacağız. Bizim tüzük, günün şartlarına yanıt vermiyor, emekli durumuna gelmiştir” diye konuştu

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.