Kıskanç kadınların sergiledikleri 10 garip davranış

Kadınlar kıskanç mıdır? sorusunun net bir cevabı yok. Ancak kadınlar kıskandıklarında benzer davranışlar segileyebilirler. Kadınlar kıskanınca, tıpkı erkekler gibi sonradan utanacakları şeyler yapabilir. Ancak kıskanan kadınların ve erkeklerin kıskandıklarında yaptıklarını izlemek bazen can sıkıcı olabildiği gibi eğlenceli de olabilir. İşte kıskanç kadınların sergiledikleri 10 garip davranış!

08 Haziran 2020, Pazartesi 21:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yalan söylerler

Yalan söylerler

Kadınlar duygularını saklamakta aslında çok iyidirler ve erkeklerin kadınların neden böyle davrandıkları konusunda fikirleri yok. Bir kadın kıskançlık krizindeyse çok basit sorularınıza inanılmaz cevaplar alabilirsiniz. Gereksiz yalanlarla kıskandıklarını saklamaya çalışabilirler. 

Bir anda ruh halleri değişir

Bir anda ruh halleri değişir

Başka bir kadınla flört ettiğinizde yanınızdaki kadının davranışlarının nasıl değiştiğine inanamazsınız. Kadınların ruh hali erkeklere göre genellikle daha hızlı değişir ama özellikleri kıskançlık krizine girmişlerse durum daha garipleşir. 


Arkadaşlarından sizi stalklamalarını isterler

Arkadaşlarından sizi stalklamalarını isterler

Kendilerinin stalklamasındansa arkadaşlarının stalklaması daha güvenlidir çünkü Instagram hikayelerini açtığını görmenizi istemezler. Bu nedenle nerelere gidiyorsunuz kimlerle takılıyorsunuz görmek için arkadaşlarından rica ederler. 

Görmezden gelirler

Görmezden gelirler

Eğer bir gün önce kalabalık bir arkadaş grubuyla fotoğraf paylaştıysanız ya da uzun zamandır ona yazmıyorsanız, size selam vermeden geçmeyen insan bir baksanız yüzünüze bile bakmaz olur. Mümkün olduğunca siz yokmuşsunuz gibi davranırlar. 

Başka erkeklerle flört ederler

Başka erkeklerle flört ederler

Eğer sizin onu fark etmediğinizi düşünüyorsa dikkatinizi çekmek için başka yolları denemeye başlarlar. Bu yolla sizi dener, acaba önemsiyor musunuz, onun başkalarıyla flört ettiğini gördükten sonra mesaj atıyor musunuz bunu görmeye çalışırlar. 


Başka erkeklerden bahsederler

Başka erkeklerden bahsederler

Sizin yanınızda durup dururken başka erkeklerden bahsetmeye başlıyorlarsa kıskandığına şüpheniz olmasın. Kadınlar kıskandıklarında, erkeklerin de kıskanması için özel çaba gösteririler. 

Çok meşgulmüş gibi davranırlar

Çok meşgulmüş gibi davranırlar

Siz başka kadınlarla iletişim halindeyken, onlar da 'boşta değilmiş' gibi görünmek için ellerine telefonu alırlar ve meşgulmüş gibi görünmeye çalışırlar. Ancak genellikle sosyal medya hesaplarını baştan sona tararlar. 

Durup dururken kahkaha atarlar

Durup dururken kahkaha atarlar

Kadınlar duygularını gizlemek konusunda aslında erkeklerden iyidir. Sizi önemsemediğini ve keyfinin yerinde olduğunu göstermek için sık sık yüksek perdeden güler, kıskançlığın neden olabileceği asık suratlarını gizlemeye çalışırlar. 

 Fazla temas ederler

Fazla temas ederler

Hangi kadın partnerinin etrafında diğer kadınların dolaşmasından hoşnut olur ki? Kadınlar da tıpkı bazı kediler gibi alanlarını belirler, oraya diğer dişilerin girmesine izin vermezler. Bu nedenle genellikle kolunuza sıkı sıkı girer sık sık öpücük kondururlar. 

 Sahte hesap açarlar

Sahte hesap açarlar

Bazen paronayak davranışlar sergiler ve erkek arkadaşlarının sosyal medya hesaplarının incik cıncığına kadar araştırırlar. Ancak yanlışlıkla aylar öncesinden kalan bir fotoğrafı beğenmemek için sahte bir hesap açar işlerini onunla görürler. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vücut dili ele veriyor: Sevdiğiniz erkek hakkınızda ne düşünüyor?