Kısmetse Olur 358.Bölüm Fragmanı'nda Adnan Farima yakınlaşmasıyla Didem çılgına dönüyor!

Kısmetse Olur 358.Bölüm Fragmanı'nda Adnan Farima yakınlaşmasıyla Didem çılgına dönüyor!

Kısmetse Olur 14 Şubat Salı 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, evi aşk sarıyor! 

13 Şubat 2017, Pazartesi 17:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kısmetse Olur'un 14 Şubat'ta yayınlanacak bölümünde Farima'nın atağıyla Didem ve Adnan arasında neler yaşanacak? Adnan ve Farima'nın dansa kalkması, Didem'i çıldırtıyor! Sevdiği adamdan hesap soran Didem, bu çıkışından nasıl bir sonuç alacak? Evde Sevgililer Günü sürprizi! Ünal'dan Gözde'ye Sevgililer Günü jesti ne geliyor?

Kısmetse Olur 358. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında yer yerinden oynuyor. Adnan'ın Farima ile dans etmesi ile Didem, sinir patlaması yaşıyor ve Adnan'a çıkışıyor. Didem'in kontrolünü kaybettiği anlar sonrasında görmeyi hayal ettiğimiz görüntüler ekrana yansıyor. Adnan'ın Didem'i kıskandırmak için Farima'ya "Beni dansa kaldır" demesi, ilginç sonuçlar getiriyor. İkilinin dans görüntüleri karşısında Didem ne yapacak?

Ünal'dan Gözde'ye Sevgililer Günü'nde manidar bir hediye geliyor. Evdekilerin tezahüratları sonrasında heyecanını yenen Ünal, Gözde'ye ne hediye ediyor. İkili, bu hediye sonrasında nasıl bir yola çıkacak? Kısmetse Olur'un yeni bölümünde neler olacak?

Kısmetse Olur Sevgililer Günü'nde eve sürpriz bir konuk geliyor! Alişan, şarkılarıyla evdekileri bu özel günde coşturuyor.
Seda Akgül'den Alişan'a Kısmetse Olur daveti! Müziğin müzmin bekarlarından Alişan, Kısmetse Olur evine gelir de Seda Akgül'den, yakışıklı şarkıcıyı başgöz etme girişimi olmaz mı? Konuyu evliliğe getiren Seda Akgül, Alişan'a açık çek sunuyor ve onu Kısmete Olur evine davet ediyor.


İşte Kısmetse Olur 14 Şubat 358. bölüm fragmanı

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit off-road turunda