Kısmetse Olur'da Daniela ve Tankut aylar sonra yüzleşti!

Kısmetse Olur'un dün yayınlanan bölümünde Daniela'nın sürpriz ziyareti programa damgasını vurdu. İşte Daniele ve Tankut'un aylar sonra gerçekleşen buluşması...

25 Şubat 2017, Cumartesi 14:10
A A
Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunmuş ve Tankut'la büyük bir aşk yaşamış olan gelin adayı Daniela, eve sürpriz bir ziyarette bulundu.

Aylar sonra Daniela'yı karşısında gören Tankut önce büyük bir şaşkınlık ve huzursuzluk yaşadı. Daniela konuşmaya başlayınca  Tankut duygulanarak gözyaşlarını tutamadı.
 

DANİELA NEDEN GELDİ?Daniela'nın bu ani ziayreti herkesin kafasında soru işaretleri bıraktı. Şimdiye dek ortada olmayan Dani'yi bu ziyarete iten sebep neydi?Çikolata ve Çilek hikayesi gözyaşlarına boğdu!


Dani ve Tankut'un yaşadığı aşk programdan sonra da devam etmişti. İkilinin birbirlerine hitap ettikleri Çilek ve Çikolata isimleri artık onları temsil ediyordu.

Daniela Çilek, Tankut ise Çikolata olmuştu. Daniela'nın bu isimler üzerinde anlattığı aşk hikayesi herkesi en çok da Tankut'u etkilemişti.

Tankut'tan istemeye istemeye ayrılmak zorunda kaldığının altını çizen Dani, eve geri dönecek mi?


Şevval Sam'dan Tankut açıklaması

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.