Kısmetse Olur'da şoke eden kavga| Sibel gözyaşlarına boğuldu!

Kısmetse Olur'da şoke eden kavga| Sibel gözyaşlarına boğuldu!

Gelin adaylarından Sibel, Gökhan'ın Sevgican ile baş başa konuşmasını hazmedemeyince olay çıkıyor! İşte detaylar...

22 Şubat 2017, Çarşamba 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki gün damatlar evine giden ve Gökhan'la baş başa sohbet eden Sevgican'ın görüntüleri gelinler evine verildi. Bunun üzerine Sibel, kıskançlık krizine girerek damatlar evine bir hışımla gitti.

Gökhan'ı karşısına alarak hesap soran Sibel, sert bir tepkiyle karşı karşıya kaldı.
 


GÖKHAN VE SİBEL ARASINDA SEVGİCAN KRİZİ!Sibel'in durumları yanlış anladığını anlatmaya çalışan Gökhan, onunla bu durumu konuşamayınca Sevgican'ı da yanına alarak yüzleşti!

Ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu ortaya çıksa bile Gökhan ve Sibel arasında çıkan bu krizin etkileri devam etti.

Sibel'le tartıştıktan sonra gelinler evini terk eden Gökhan, merdivenlerden öfkeli bir şekilde, "Selam dahi vermesin, yüzüme dahi bakmasın, kimse de adımı ağzına almasın" diyerek bağırdı. Gökhan'ın bu sözleri üzerine Sibel, bahçede sinirden ağlamaya  Sibel'i ise diğer gelin adayları sakinleştirmeye çalıştı. 
 

KISMETSE OLUR'DA KORKUTAN ANLAR


Gelin adayları, kendilerine hazırlanan şakadan habersiz damat adaylarından Tankut'un eve gelmesiyle bahçeye çıktılar. Bahçede gelinleri oyalayan Tankut, bu şaka için Adnan'la iş birliği içindeydi. Gelinler evinde herkesi bahçeye çıkaran Tankut, onları karşısına alarak şakanın zeminini hazırlar. Konuşma sırasında bir anda gelinler evinde elektrikler kesilir ve merdivenlerden korku dolu biri gelinler evine giriş yapar... İşte o anlar...Kısmetse Olur'da Adnan ve Didem yeniden yüzükleri taktı!Kısmetse Olur'da Ünal ağlaya ağlaya evi terk etti!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Güner'in plaj keyfi