Kısmetse Olur'da Tuğçe'den Akın'a tokat gibi sözler!

Kısmetse Olur'da Tuğçe'den Akın'a tokat gibi sözler!

Kısmetse Olur  yeni bölüm fragmanında Akın ve Tuğçe cephesinde ipler tamamen kopuyor! Aralarındaki sorunlar bir türlü çözülmeyen ikilinin ilişkisi giderek daha da gergin bir hal alıyor.  Akın’ın sürekli değişen tavırlarından rahatsız olan ve sıkılan gelin adayı Tuğçe sonunda resti çekiyor

10 Mart 2017, Cuma 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Akın’ın ne yapmaya çalıştığını çözemeyen ve son zamanlarda evde sürekli ağlayan Tuğçe sonunda Akın’a olan sitemini dile getiriyor. Ona çok öfkelenen Tuğçe, “Bir öylesin bir böyle, yanar dönersin, jöle gibisin” deyince işin rengi değişiyor. Akın bu tutarsız davranışlarından dolayı tüm adaylardan tepki alıyor. Akın ise bu saatten sonra zaten Tuğçe ile konuşmak, görüşmek istemeyeceğini ifade ediyor.


Gözde, Yağmur’a yüklendi! 


Kısmetse Olur’da gelinler evinde yine tansiyon yükseliyor. Bu defa Gözde ve Yağmur arasında çıkan tartışma alevleniyor.Tartışma esnasında Gözde’nin Yağmur’a “Erkek gibi bir kadınsın” demesi üzerine sinirlenen Yağmur, “Bir daha birisi bana erkeksi desin, bakın ben  ona ne yapıyorum!” diyerek tartışmayı sürdürdü. Peki Gözde’nin Yağmur’la alıp veremediği şey neydi? İki gelin adayının bu denli tartışmasının altında ne yatıyordu?


Kısmetse Olur’da şok! İhanet iddiası ortalığı karıştırdı!

 

ADNAN VE DİDEM ARASINDA SU KRİZİKısmetse Olur'da Adnan ve Didem kavgası gerginliği arttırıyorKısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Adnan ve Didem arasında su krizi çıkıyor. Gelinler evine giden damat adayları, Kadınlar Günü nedeniyle gelinlerin bütün isteklerini yapmaya karar veriyor. Didem de Adnan'dan su istiyor ancak Adnan duymazlıktan gelerek bu durumu umursamıyor. 

Didem ise bu tavır nedeniyle sinirleniyor ve ona inat Kemal'le karşılıklı oyun havası oynayınca kıyamet kopuyor. Didem'i kıskanan Adnan, kırmızı odaya çağırıyor ve ondan empati yapmasını istiyor ancak Didem, kendisine saygısızlık yapıldığını düşünerek alttan almıyor. İkili arasında bir anda ipler geriliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!